Reklama

Ramona Rey: Trochę nie mogę się już doczekać, a trochę umieram ze strachu

W piątek 11 maja w podziemiach Teatru Wielkiego w Warszawie Ramona Rey da specjalny koncert z okazji pierwszej premiery płyty "Ramona Rey 4".

Ramona Rey zapowiada specjalny koncert

W maju 2017 r. Ramona Rey, która w ostatnim czasie zajmowała się głównie operą, po pięciu latach wydała nowy album "Ramona Rey 4". W nagraniach tradycyjnie pomagał jej producent i kompozytor Tel Arana (czyli znany z grupy Aya RL Igor Czerniawski).

Reklama

Z okazji rocznicy premiery wokalistka zagra wyjątkowy koncert w specjalnie zaaranżowanych na tę okazję podziemiach Teatru Wielkiego w Warszawie.

"Rok temu po dłuższej przerwie wydaliśmy czwarty album i tym koncertem chcemy przypomnieć datę premiery, zamknąć ten etap i pracować nad nowym, co wcale nie oznacza, że z tą płytą już nic się nie wydarzy" - zapowiada Ramona.

"Specjalnie na ten koncert z Berlina przyjeżdża autor okładki płyty - Jan Durina, będziecie mieli okazję poznać tego cudownego człowieka. Na scenie pojawi się nieziemski głos męski, kontratenor, o którego już od kilku lat upomina się cały świat, pojawi się znakomity Adam Trybuła (bądźcie uważni szczególnie przy 'Wronie') i oczywiście nieśmiertelny Tel Arana - jeżeli to Wy będziecie tego chcieli. Będzie też gość specjalny. Uczestnik i jeden z moich zwycięzców konkursu na cover 'Jak ty'. Trochę nie mogę się już doczekać, a trochę umieram ze strachu, że to już za chwilę.  Dziękuję wszystkim, którzy chcą spędzić ze mną ten wieczór" - pisze wokalistka na swoim Facebooku.

Twórczość Ramony jest mieszanką muzyki klubowej, electro i popu. Od kilku lat szkoli się w kierunku śpiewu klasycznego (mezzosopran) i odnosi na tym polu coraz większe sukcesy: występuje m.in. na corocznej Gali Tenorów w Sali Kongresowej, śpiewała arie klasyczne w Operze Narodowej i Teatrze Wielkim.

Album "Ramona Rey 4" promowały single i teledyski "Jak ty" oraz podwójny "Kim być/Seneka".

Sprawdź tekst piosenki "Imiona" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ramona Rey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje