Reklama

Reklama

Płyta Rihanny opóźniona przez Travisa Scotta?

Według Glassa John album "Anti" dawno ujrzałby światło dzienne, gdyby nie Travis Scott, którego rad zaczęła słuchać barbadoska wokalistka.

Według Glassa John album "Anti" dawno ujrzałby światło dzienne, gdyby nie Travis Scott, którego rad zaczęła słuchać barbadoska wokalistka.
Travis Scott (w środku) ma zły wpływ na Rihannę? /Victor Boyko /Getty Images

Glass John to jeden z autorów tekstów, który pracuje dla Rihanny. To on na swoim Twitterze napisał, że Rihanna już dawno wydałaby ósmą płytę, gdyby nie to, że od tego pomysłu odciąga ją Travis Scott. Dlaczego to robi? Ponieważ uważa on, że Rihanna powinna nagrać album trapowy.

Raper z Teksasu miał doprowadzić również do opóźnienia publikacji singla "Kiss It Better".

"Walczę o to, aby 'Kiss It Better' ujrzało światło dzienne. Ale Travis Scott opóźnia ten proces. To on zachęcił również Rihannę do publikacji 'Bitch Better Have My Money'" - napisał na Twitterze tekściarz.

Reklama

Na Instagramie opublikował on natomiast fragment utworu "Kiss It Better",

jednak ten szybko został usunięty.

Ponadto John uznał, że Travis Scott naraża Rihannę na niebezpieczeństwo. Autor miał na myśli strzelaninę w Los Angeles, do której doszło 24 grudnia. W klubie przebywali wtedy właśnie Scott i Rihanna.

Co na to wszystko wytwórnia Roc Nation? Współpracownik Rihanny twierdzi, że ludzie pracujący nad wydaniem albumu gwiazdy są zdania, że Travis Scott to geniusz. Tej opinii nie podziela sam Glass John, dodając, że gdyby nie raper Rihanna zdążyłaby wydać płytę przed świętami.

Warto wspomnieć, że Travis Scott będzie towarzyszył Rihannie na amerykańskiej części jej światowej trasy koncertowej, która startuje w lutym. W Europie wystąpią z nią The WeekndBig Sean. Przypomnijmy, że Rihanna wystąpi w Polsce 5 sierpnia na Stadionie Narodowym.

Zobacz klip "Bitch Better Have My Money":

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna | Travis Scott

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama