Reklama

Paul McCartney: Najdroższy rozwód świata?

Nie milkną echa rozpadu małżeństwa Paula McCartney'a (64 l.) i Heather Mills (38 l.). Nie wykluczone, że rozwód może uszczuplić kieszeń byłego Beatlesa o astronomiczną sumę 400 milionów funtów! Jak na razie w spekulacjach brytyjskiej prasy padają różne kwoty, ale najczęściej wymieniane są sumy pomiędzy 50 a 100 milionów.

Jeśli doszłoby do rozwodu (na razie para zgodziła się na separację), to zapowiada się najdroższe rozstanie świata. Majątek sir Paula jest bowiem wyceniany na ponad 800 milionów funtów, a przed ślubem z Heather nie zawarli intercyzy.

Reklama

Alan Kaufman, jeden z czołowych brytyjskich prawników zajmujących się rozwodami, uważa, że Paul McCartney i Heather Mills nie spotkają się w sądzie, żeby ustalić podział majątku. Bardziej prawdopodobny jest "szybki rozwód za 50 milionów funtów".

Kaufman uważa, że raczej nie poznamy finansowych szczegółów rozstania, bo z reguły gwiazdy bardzo dbają o dyskrecję w tych sprawach.

"Ale zapowiada się, że będzie to największe porozumienie rozwodowe" - przekonuje.

Przywołuje się przykład księżny Diany, której rozwód "wyceniono" na niespełna 20 milionów funtów.

Heather Mills obecnie odpiera zarzuty swoich krytyków, którzy od początku jej związku z McCartney'em uważali, że bardziej zależy jej na fortunie niż uczuciach byłego Beatlesa.

"Pojawiły się sugestie, że wyszła za mnie dla pieniędzy - nie ma w tym grama prawdy. Jest bardzo hojną osobą, która spędziła większość swojego życia próbując pomagać innym" - broni żony Paul McCartney w specjalnym oświadczeniu opublikowanym na swojej stronie internetowej.

W najbliższym czasie ukaże się książka "Life Balance" autorstwa Heather Mills. Odniosła się w niej także do związku z "Maccą".

"To media zrobiły mnie osobą, której zależy tylko na pieniądzach. Postanowiłam jednak wówczas tego nie komentować i się nie wypowiadać na ten temat. Patrząc w przeszłość, uważam teraz to za błąd" - napisała żona sir Paula.

Z rozstania zadowolona jest Stella McCartney, córka byłego Beatlesa z pierwszego małżeństwa z Lindą McCartney. Linda zmarła na raka w 1998 roku. Rok później rozpoczął się związek Paul z Heather Mills, a w 2002 roku wzięli oni ślub.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mills | rozwody | małżeństwa | Heather Mills | rozwód | McCartney | Paula | Paul McCartney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje