Reklama

Opole: Golec uOrkiestra i strażacy

"Bo lato rozpala" to tytuł piosenki, z którą Golec uOrkiestra wystąpią w piątkowym (10 czerwca) Konkursie Premier na rozpoczynającym się festiwalu w Opolu. Gdyby się przypadkiem okazało, że lato za bardzo "rozpala", to na scenie muzykom będzie towarzyszyć orkiestra strażacka.

Strażacy podejmą motyw z piosenki i zagrają go w marszowym rytmie, kiedy zespół będzie schodził ze sceny. Golcom towarzyszyć będzie także tradycyjnie sekcja smyczkowa i sekcja dęta.

Reklama

"To jest kultowy festiwal - 42 lata mówią same za siebie. Wiele gwiazd pojawiło się podczas tych wszystkich edycji. Mamy do tego wielki szacunek. Tylko Opole i Sopot mają taki rozmach i rangę" - powiedział o Festiwalu Piosenki Paweł Golec.

"Kiedy byliśmy małymi Golcami, to nawet nam przez myśl nie przeszło, że kiedyś wystąpimy w tym amfiteatrze" - zgodnie przyznają bracia Paweł i Łukasz Golcowie, najważniejsze osoby Golec uOrkiestry.

Na stronach INTERIA.PL możecie oglądać teledyski do wszystkich piosenek biorących udział w konkursie "Premiery".

Relację z konkursu, podobnie jak z pozostałych koncertów opolskiego festiwalu, będziecie mogli obejrzeć na żywo na stronach INTERIA.PL.

Transmisja z festiwalu w Opolu realizowana jest dzięki współpracy z iTVP.PL.

Żeby zobaczyć transmisję z Opola kliknij tutaj!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Golec uOrkiestra | Opole | lato | piosenki | strażacy | golec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje