Reklama

Reklama

Ola Nizio przeszła metamorfozę! Jak wygląda gwiazda "The Voice of Poland"?

Ola Nizio wygrała 5. edycję programu "The Voice of Poland". Teraz wokalistka pochwaliła się, że przeszła spektakularną metamorfozę.

Ola Nizio w 2014 r.

Ola Nizio w piątej edycji "The Voice of Poland" (2014 r.) trafiła do drużyny Justyny Steczkowskiej. Po wykonaniu przeboju "Set Fire to the Rain" (sprawdź!) została obwołana "polską Adele".

Nastolatka z Aleksandrowa w województwie lubelskim ostatecznie wygrała muzyczny show TVP, jednak jej kariera nie wystartowała od razu po programie. Jej debiutancki album zapowiadano na 2018 rok, jednak nic z tych planów nie wyszło.

Reklama

Ponad dwa lata trzeba było czekać na jej kolejny numer pt. "Nie nasz czas" (sprawdź!). Wtedy też młoda wokalistka pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o swojej karierze. "Wygrywając program ('The Voice of Poland' - przyp. red) byłam przekonana, że złapałam Pana Boga za nogi. A okazało się, że go złapałam za malutki palec i bardzo kurczowo się tego trzymałam. Świat, do którego trafiłam, bardzo szybko pędził i musiałam się go nauczyć od początku do końca" - wspominała.  

Poruszyła także temat wytwórni, z którą rozstała się z powodu nieporozumienia. "Kontent, który chcieli mi zaproponować, totalnie nie zgadzał się ze mną i moją osobowością" - mówiła. 

Ponadto wytwórnia miała sugerować jej, żeby schudła. "Cieszę się, że nikt mi już nie mówi co i jak mam robić, jak mam wyglądać, czy mam być szczupła, śpiewać wysoko czy nisko, bo bardzo długo słuchałam, że mój głos jest za mocny, nazbyt chrypliwy i muszę być kolejną czyjąś kopią, czego nie chciałam. Bardzo chcę pokazać, że jestem Nizio i jestem świadomą artystką, która rzeczywiście pojawia się i znika, ale jak już się pojawia to narobi trochę zamieszania" - tłumaczyła wokalistka.

Teraz Nizio opublikowała zestawienie zdjęć, na którym pokazała, jak dużą przeszła metamorfozę. "Te zdjęcia dzieli prawie 10 lat" - napisała, a w komentarzach szybko pojawiły się komplementy. "Ta uroda i delikatność jest wieczna. Przepiękna i przezdolna dziewczyna" - takie opinie można przeczytać pod postem. 

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama