Reklama

Odmieniona Natalia Kukulska: Dlaczego okaleczamy ciało? Zobacz teledysk "Rekonstrukcja"

Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Rekonstrukcja" Natalii Kukulskiej, pochodzący z ostatniego albumu "Halo tu Ziemia".

Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Rekonstrukcja" Natalii Kukulskiej, pochodzący z ostatniego albumu "Halo tu Ziemia".
Natalia Kukulska w teledysku "Rekonstrukcja" /materiały prasowe

- To był trudny czas, pełen trosk i napięć, ale były też wzniosłe i piękne chwile. Może dlatego czuć na płycie taki rodzaj pogoni czy tęsknoty za duchowością. Ostatnia na płycie "Rekonstrukcja" jest dobrą puentą całej płyty. Śpiewam: "Podnieść na duchu muszę ducha. Co bogu ducha winien uduchowiony duch. Bo wciąż na ducha jest posucha. Niech z duchem czasu wygra, uśpiony w głębi duch" - opowiadała Natalia Kukulska w rozmowie z Interią.

Piosenka "Rekonstrukcja" jest wspólnym dziełem Natalii i jej męża, perkusisty Michała Dąbrówki. Wokalistka napisała też tekst i przygotowała koncepcję teledysku.

Reklama

"Obraz do piosenki 'Rekonstrukcja' porusza dość trudny i dyskusyjny temat, który ubrany w artystyczna formę, staje się mniej dosłowny i pozostawia pole do interpretacji. Rzecz o podejściu do mijającego czasu, o walce za wszelką cenę o młody, idealny wygląd, którego kanony doprowadziły do produkcji klonów. Dlaczego za wszelką cenę, często kosztem zdrowia i narażając się na niebezpieczeństwo, okaleczamy ciało? Szukamy szczęścia stawiając na coś bardzo nietrwałego i wydaje nam się, że ta powierzchowna rekonstrukcja będzie do niego kluczem" - czytamy w informacji.

Za scenariusz i współreżyserię odpowiada wieloletnia przyjaciółka Natalii Kukulskiej, Patrycja Woy.

"Rekonstrukcja" to obraz, którego artystki pragnęły się podjąć również jako kobiety. Kobiety, które obiecały sobie nie dać się zwariować presji młodego wyglądu za wszelką cenę.

Sprawdź tekst utworu "Rekonstrukcja" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | teledyski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama