Reklama

Reklama

Nowa płyta Cheryl ukróci plotki o rozstaniu z Liamem Payne'em?

Jesienią ma się ukazać nowa solowa płyta Cheryl, niegdyś wokalistki Girls Aloud. Będzie to jej pierwszy materiał po tym, jak urodziła syna.

Cheryl i Liam Payne

Nieoficjalne informacje o związku CherylLiamem Payne'em z grupy One Direction pojawiły się na początku 2016 r., a potwierdził je wokalista w marcu.

Cheryl nie miała jeszcze wtedy rozwodu z drugim mężem Jeanem Bernardem Fernandezem-Versinim (nadal posługiwała się również jego nazwiskiem). W latach 2006-10 była żoną piłkarza Ashleya Cole'a.

Związek Cheryl z 10 lat młodszym Liamem w marcu 2017 r. zaowocował przyjściem na świat ich syna, który otrzymał imiona Bear Grey Payne. W plotkarskich mediach w ostatnim czasie pojawiły się jednak informacje, że para przechodzi kryzys.

Reklama

Pracujący z Cheryl nad nowym materiałem producent Naughty Boy ujawnił, że to właśnie 11-miesięczny obecnie Bear Grey był inspiracją dla wokalistki.

"Cheryl chce skupić się na robieniu muzyki. Powiedziałem jej, że to właśnie muzyka powinna przemówić. Pracuje nad prawdziwym albumem o swoim życiu i emocjach i to na tym powinni się skupić ludzie, a nie na innych rzeczach, które się dzieją wokół niej" - broni Cheryl producent.

"Mówi się o tym, że nowa płyta Cheryl to może być wtopą, ale prawda jest taka, że tego na razie nikt nie wie. Ja zostałem powalony jej śpiewem i umiejętnościami pisania piosenek. Uważam, że ludzie powinni poczekać na jej muzykę. Jest na co" - uważa Naughty Boy.

Przy nowej płycie wokalistce pomagała także Miranda Cooper, która współtworzyła największe przeboje Girls Aloud.

Sprawdź tekst utworu "Fight For This Love" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cheryl Cole

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje