Reklama

Nowa płyta Cheryl ukróci plotki o rozstaniu z Liamem Payne'em?

Jesienią ma się ukazać nowa solowa płyta Cheryl, niegdyś wokalistki Girls Aloud. Będzie to jej pierwszy materiał po tym, jak urodziła syna.

Jesienią ma się ukazać nowa solowa płyta Cheryl, niegdyś wokalistki Girls Aloud. Będzie to jej pierwszy materiał po tym, jak urodziła syna.
Cheryl i Liam Payne /John Phillips /Getty Images

Nieoficjalne informacje o związku CherylLiamem Payne'em z grupy One Direction pojawiły się na początku 2016 r., a potwierdził je wokalista w marcu.

Cheryl nie miała jeszcze wtedy rozwodu z drugim mężem Jeanem Bernardem Fernandezem-Versinim (nadal posługiwała się również jego nazwiskiem). W latach 2006-10 była żoną piłkarza Ashleya Cole'a.

Związek Cheryl z 10 lat młodszym Liamem w marcu 2017 r. zaowocował przyjściem na świat ich syna, który otrzymał imiona Bear Grey Payne. W plotkarskich mediach w ostatnim czasie pojawiły się jednak informacje, że para przechodzi kryzys.

Reklama

Pracujący z Cheryl nad nowym materiałem producent Naughty Boy ujawnił, że to właśnie 11-miesięczny obecnie Bear Grey był inspiracją dla wokalistki.

"Cheryl chce skupić się na robieniu muzyki. Powiedziałem jej, że to właśnie muzyka powinna przemówić. Pracuje nad prawdziwym albumem o swoim życiu i emocjach i to na tym powinni się skupić ludzie, a nie na innych rzeczach, które się dzieją wokół niej" - broni Cheryl producent.

"Mówi się o tym, że nowa płyta Cheryl to może być wtopą, ale prawda jest taka, że tego na razie nikt nie wie. Ja zostałem powalony jej śpiewem i umiejętnościami pisania piosenek. Uważam, że ludzie powinni poczekać na jej muzykę. Jest na co" - uważa Naughty Boy.

Przy nowej płycie wokalistce pomagała także Miranda Cooper, która współtworzyła największe przeboje Girls Aloud.

Sprawdź tekst utworu "Fight For This Love" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cheryl Cole
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy