Reklama

​"Milionerzy": Pytanie za 40 tys. zł o żonę Jana Sebastiana Bacha

"Tak podejrzewałem" - stwierdził już po ujawnieniu prawidłowej odpowiedzi w "Milionerach" Leszek Stundis. Ile wygrał w popularnym programie TVN?

Leszek Stundis i jego pytanie za 40 tys. zł

Emitowany na antenie TVN show prowadzony jest niezmiennie przez Huberta Urbańskiego.

Reklama

Program okazał się przebojem stacji, a każda kolejna edycja przyciąga tłumy chętnych do gry o milion oraz wielu widzów przed telewizory.

W poniedziałkowym (29 października) odcinku Leszek Stundis z Mińska Mazowieckiego przy pierwszym pytaniu za 500 zł od... pierwszego koła ratunkowego - pytanie do publiczności.

Później już samodzielnie 58-letni dziennikarz popularnonaukowy i autor kilku książek radził sobie bez problemów aż do pytania za gwarantowane 40 tys. zł.

"Pierwsza żona Jana Sebastiana Bacha to Maria Barbara Bach z domu:" - brzmiało pytanie, a do wyboru były następujące odpowiedzi: Bach, Haendel, Mozart i Vivaldi.

"Kusi mnie zaznaczenie tego, że to był Bach" - powiedział na początku pan Leszek, ale zdecydował się skorzystać z koła pół na pół. Wówczas na planszy pozostały nazwiska Bach i Haendel.

Uczestnik zdecydował się zmienić zdanie i wskazał na odpowiedź Haendel. Okazało się, że pierwsza żona kompozytora była jego kuzynką i również nosiła nazwisko Bach.

Leszek Stundis zakończył grę z gwarantowanym 1 tys. zł.

"Milionerzy" są emitowani od poniedziałku do czwartku o 20.55.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama