Mick Jagger zbiera pieniądze

Przełom tysiącleci Mick Jagger, wokalista grupy The Rolling Stones, spędził samotnie w swoim domu na wysepce Mustique, na Karaibach. Nie oznacza to w żadnym wypadku, że narzekał na nudę.

57-letni Mick został wybrany Przewodniczącym Edukacyjnego Trustu Wyspy Mustique i zamierza się poważnie zabrać do wypełniania powierzonych mu obowiązków. A obejmują one m.in. zbieranie pieniędzy na pomoc szkołom. Autorytet Jaggera ma sprawić, że palcówki dydaktyczne na wyspie zostaną zaopatrzone w większą ilość książek i komputerów.

Reklama

Wokalista ma już za sobą pierwsze udane doświadczenie - piknik na plaży Macaroni Beach, który odbył się 29 grudnia 2000 roku. Uczestniczyło w nim przeszło 300 osób, w większości bogatych wczasowiczów. Zostawili oni sporo pieniędzy, które zasilą znajdujące się w potrzebie szkolnictwo wyspy. Jagger nie zaśpiewał, ale pojawił się na scenie z mikrofonem w ręku, zachęcając gości do intensywnego opróżniania portfeli. W ten sposób zebrano w sumie 30 tysięcy dolarów.

Szóstą cześć tej kwoty podarował słynny projektant Tommy Hilfiger, którego dom sąsiaduje z posiadłością wokalisty The Rolling Stones.

Dowiedz się więcej na temat: wokalista | The Rolling Stones | Mick Jagger

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje