Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski "Z nikim nie jest tak": Piosenka o rozwodzie z Dominiką Tajner?

Michał Wiśniewski zabrał głos w sprawie rozstania z Dominiką Tajner. Gwiazdor nagrał nową piosenkę pt. "Z nikim nie jest tak", która mocno nawiązuje do ich rozstania. "Chciałbym przeprosić za tamte słowa" - śpiewa Wiśniewski.

Michał Wiśniewski w nowej piosence śpiewa o Dominice Tajner?

Michał Wiśniewski nagrał nową piosenkę. Utwór "Z nikim nie jest tak" miał swoją premierę 7 maja. W tekście wiele razy nawiązuje do rozstania z Dominiką Tajner.

"Chciałbym przeprosić za tamte słowa i podziękować za to, że jesteś" - śpiewa (sprawdź pełny tekst utworu!). W teledysku widzimy też jak w pewnym momencie Michał Wiśniewski ściąga z palca obrączkę i zostawia ją nad brzegiem morza. W refrenie słyszymy słowa: "Tyle długich dni byłaś obok. Z nikim nie jest tak, tak jak z tobą".

Reklama

Cała piosenka trwa ponad pięć minut. Kończy się rozmową Michała Wiśniewskiego o miłości i planach na przyszłość gwiazdora.

"Bardzo wszystkim dziękuję za udział w premierze! Teraz będziemy czekać na rozwój sytuacji ... Ściskam Was najcieplej, jak potrafię i będę wdzięczny za udostępnianie i lajki" - napisał wokalista na Facebooku po udostępnieniu numeru.

Słowa piosenki stworzył Benedykt Rafalski, natomiast muzykę skomponował Jan Benedek (Tilt, T.Love).

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner

Przypomnijmy, że w marcu tego roku Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała, że Michał Wiśniewski złożył w sądzie papiery rozwodowe.

"Kochani mój mąż złożył pozew o rozwód" - napisała na Facebooku, a po chwili usunęła post.

"Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce..." - powiedziała Plejadzie.

Z kolei w rozmowie z "Faktem" oznajmiła: "Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku".

Wiśniewski do tej pory jedynie żartował ze swojego rozwodu. W programie "To był rok" stwierdził, że skoro nie idzie mu z żonami, to być może czas w jego życiu na męża.

Również w tym czasie pojawiły się plotki o rzekomym romansie Wiśniewskiego z wokalistką Ich Troje Agatą Buczkowską, co jednak  szybko zdementowano.


INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Ich Troje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje