Reklama

Michael Jackson: Nie zjawi się na rozdaniu nagród Grammy

Michael Jackson, amerykański gwiazdor muzyki pop, ostatecznie nie weźmie udziału w tegorocznej ceremonii rozdania nagród Grammy, która odbędzie się w nocy ze środy, 27 lutego, na czwartek, 28 lutego, naszego czasu, w Staples Center w Los Angeles. Jak na razie nie wiadomo, czy wokalista sam zrezygnował, czy też w ogóle nie został na imprezę zaproszony.

Obecność Króla Popu na uroczystości wręczenia Grammy Awards od samego początku była niepewna. Jackson pojawił się bowiem wcześniej na rozdaniu nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego, imprezy konkurencyjnej wobec Grammy. Chcąc zachować szanse na występ 27 lutego, zrezygnował ze śpiewania w trakcie ceremonii przyznania American Music Awards. Teraz wszystko wskazuje na to, że nie wystąpi na żywo na żadnej z imprez.

Reklama

Ron Roecker, rzecznik prasowy gali rozdania Grammy, powiedział, że nie wie, co jest przyczyną absencji Jacksona. Z kolei rzecznik gwiazdora ze wszystkimi zapytaniami odsyła dziennikarzy do szefów wytwórni Epic, dla której nagrywa autor przeboju "Heal The World".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie wiadomo | Michael Jackson | Michael | Grammy | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje