Reklama

Maja Sablewska o Wojewódzkim: Można się zauroczyć

Choć w "X Factorze" często się kłócili, to najwyraźniej Maja Sablewska wciąż pozostaje pod urokiem Kuby Wojewódzkiego.

Maja Sablewska (obecnie doradca wizerunkowy, wcześniej menedżerka m.in. Dody, Edyty Górniak i Mariny Łuczenko) i Kuba Wojewódzki spotkali się na planie pierwszej edycji programu "X Factor". Jej udział w tym show zakończył się szybko - od drugiej edycji zastąpiła ją Tatiana Okupnik.

Reklama

W dodatku Wojewódzki bezpardonowo kpił sobie z Mai - często bezpośrednio w programie, ale też za jej plecami. W swoim programie radiowym juror wraz z Michałem Figurskim wprost oświadczyli, że Sablewska się w "X Factor" kompromituje. To - według plotek - Wojewódzki stał za tym, że producenci show postanowili rozstać się z Sablewską.

O relacjach z Wojewódzkim Maja opowiedziała w programie Piotra Najsztuba w TVN Style. Na pytanie dziennikarza, czy mogłaby się zakochać w kimś takim jak Kuba Wojewódzki, Sablewska wybuchnęła śmiechem.

"Można się zauroczyć, ale zakochać chyba nie. (...) Wydaje mi się, że to jest taki chłopiec, który rzuca kamieniem, ale zza rogu, żeby nikt go nie widział. W domu jest zupełnie kimś innym. A w łóżku pewnie tym bardziej - nie sprawdziłam" - powiedziała Maja Sablewska.

TVN Style/x-news

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska | Kuba Wojewódzki | The X Factor | Piotr Najsztub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje