Reklama

Magda Femme opowiada o Wiśniewskim

Magda Femme (33 l.) udzieliła obszernego wywiadu magazynowi "Viva", w którym opowiedziała o kulisach jej małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Niedawno lider Ich Troje wywołał spore zamieszanie swoją wypowiedzią dla tygodnika "Gala", w której ujawnił, iż jego małżeństwo z piosenkarką rozpadło się, ponieważ była ona lesbijką.

Magda w długiej rozmowie z magazynem ujawniła wiele nieznanych dotąd szczegółów dotyczących zarówno jej związku z Wiśniewskim, jak i zespołem Ich Troje. Przykładowo, piosenkarka na prośbę Michała zgodziła się nie ujawniać, że są małżeństwem.

Reklama

"Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy" - opowiada Femme.

"Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał - tak świetny biznesmen - na pewno ma rację. I nie miałam wtedy świadomości, jakie będą konsekwencje, że nigdy na przykład nie przeżyję z nim romantycznego wieczoru na spacerze, że nie będę mogła wziąć go na ulicy za rękę, pójść do parku, popatrzeć na zachód słońca. Że to wszystko, co mają zwykłe dziewczyny mnie ominie".

Wokalistka powiedziała, że już po rozstaniu Wiśniewski utrzymywał z nią kontakt, telefonował do niej i zapewniał o swojej przyjaźni.

"I jednocześnie dawał mi do zrozumienia, że jeśli kiedykolwiek coś opowiem na jego temat, zniszczy mnie" - dodaje.

Do tej pory większości fanów Ich Troje wydawało się, że Magda sama odeszła z zespołu. W wywiadzie wokalistka ujawniła, że została z niego wyrzucona.

"Postawił mi warunek, że albo będę z nim, albo mnie wyrzuci na bruk. Miałam więc nadal cierpieć po cichu. Po sześciu latach ciężkiej pracy - mojej i rodziców. Na początku przecież nic nie mieliśmy. Moi rodzice sprzedali akcje, mieszkanie, wszystkie pieniądze jakie mieli, włożyli w nasz zespół. I ja nagle mam zostać wyrzucona. Chyba, że zostanę z nim i nie będę się buntować" - opowiada Magda Femme.

Piosenkarka buntowała się przeciwko temu, że Wiśniewski zabrał jej wszystkie karty kredytowe, telefon komórkowy, zostawił ją bez środków do życia. Także przeciw temu, że jeszcze w czasie, gdy była żoną lidera Ich Troje w ich domu regularnie gościła Marta Mandrykiewicz, obecna żona Michała.

Dodała również, iż jest jeszcze wiele szokujących faktów dotyczących ich życia, które nie nadają się do ujawnienia. O wiele gorsze od już ujawnionych.

"Grożące o wiele większymi konsekwencjami, bulwersujące wszystkich bez wyjątku. Mogłyby mieć nawet skutki prawne" - zapewnia Femme.

Teraz pozostaje tylko czekać na reakcję Michała Wiśniewskiego na wywiad z Madgą Femme.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | Magda Femme | magda | Magdalena Pokora

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje