Reklama

Ma zakaz opowiadania o romansie

Howard Donald z zespołu Take That uzyskał w sądzie orzeczenie zakazujące publikacji dotyczących jego romansu z soulową piosenkarką Adakini Ntuli. Brytyjskie tabloidy i tak napisały o skandalu.

Według doniesień, Howard Donald przez wiele lat romansował z Adakini Ntuli. W tym czasie wokalista był w stałych związkach z dwiema kobietami.

Reklama

Wokalista Take That pozwał byłą kochankę po tym, jak kobieta skontaktowała się z tabloidem "News of the World", któremu chciała "sprzedać" historię związku.

Sąd początkowo zakazał publikacji nie tylko pikantnych szczegółów związku, ale również jakichkolwiek informacji na temat procesu pomiędzy Donaldem a Ntuli.

Jednak to orzeczenie zostało zmienione. Sąd utrzymał w mocy decyzje dotyczącą zakazu publikacji na temat romansu. Jednocześnie stwierdzono, że media mogą ujawnić nazwiska Donalda i Ntuli, gdyż "anonimowość nie jest niezbędna do utrzymania prawa do prywatności".

Dodatkowo sąd zaznaczył, że prawo Ntuli do swobodnej wypowiedzi nie dotyczy jej związku z piosenkarzem Take That.

"Howard jest zadowolony z wyroku sądu apelacyjnego" - skomentował rzecznik prasowy brytyjskiego zespołu.

Przypomnijmy, że zespół Take That z Robbiem Williamsem w składzie wydał właśnie nowy album zatytułowany "progres". Płytę promuje piosenka zatytułowana "The Flood".

Zobacz klip do "The Flood" Take That!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zakazy | zakazane | zakażanie | tabloidy | romanse | Take That

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje