Reklama

Luther Vandross: Zdrowieje i triumfuje

Luther Vandross, powracający powoli do zdrowia po udarze mózgu, ma szansę na odniesienie największego sukcesu w swojej dotychczasowej karierze. Jego najnowszy album "Dance With My Father", najprawdopodobniej zadebiutuje na pierwszym miejscu najbliższego notowania amerykańskiej listy przebojów.

Prognozy szacują, że nową płytę Vandrossa kupi w bieżącym tygodniu około 300 tysięcy Amerykanów. To raczej na pewno wystarczy, aby pokonać konkurencję, choć będąca na szczycie poprzedniego notowania płyta "St. Anger" Metalliki, sprzedała się w liczbie 418 tysięcy egzemplarzy.

Reklama

Vandross znajduje się w szpitalu od 16 kwietnia, kiedy przeszedł wylew. Przez większość tego czasu wokalista leżał nieprzytomny na oddziale intensywnej terapii.

Jego osobisty dramat pomógł jednak w promocji nowego albumu, w czym duży udział miała jego 80-letnia matka. W wywiadach dla prasy cały czas podkreślała, że wierzy, iż jej syn wróci do pełni sił i będzie jeszcze śpiewał.

Ostatnio umieściła na stronie internetowej artysty oświadczenie: "On wyzdrowieje, a kiedy się to stanie, chcę, aby przywitała go wieść o wielkim sukcesie płyty".

Na nowym albumie Vandrossa gościnnie śpiewają m.in. Beyonce Knowles, Queen Latifah, Foxy Brown i Busta Rhymes.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: notowania | Luther Vandross

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje