Reklama

Reklama

Liam Payne na randce z Naomi Campbell? Jest od niego starsza o 23 lata

Według plotkarskich mediów znany z grupy One Direction Liam Payne spotyka się z supermodelką Naomi Campbell, która jest od niego starsza o 23 lata.

Naomi Campbell spotyka się z Liamem Paynem?

"Cheryl i ja z wielkim smutkiem informujemy, ze rozstaliśmy się. To była dla nas ciężka decyzja. Wciąż mamy dla siebie wiele miłość jako rodzina. Bear jest naszym światem i pragniemy o uszanowanie naszej prywatności dopóki nie odnajdziemy naszych dróg" - mogliśmy przeczytać na Twitterze Liama Payne'a na początku lipca 2018 r. Podobna wiadomość pojawiła się tez na koncie Cheryl.

Gwiazdorska para spotykała się od 2016 roku, a poznała się już sześć lat wcześniej, kiedy to Liam Payne próbował swoich sił w programie "X Factor", gdzie wokalistka pełniła funkcję jurorki. Początkowo związek budził mnóstwo kontrowersji zwłaszcza wśród fanek piosenkarza, które twierdziły, że starsza o 10 lat partnerka jest złą partią dla wokalisty.

Reklama

W marcu 2017 roku na świat przyszedł wspólny syn pary - Bear Grey Payne.

Do rozstania Payne'a i Cheryl doszło oficjalnie dzień po świętowaniu 35. urodzin przez wokalistkę.

Obecnie 25-letni Liam miał później romansować z młodymi gwiazdkami Instagrama. W mediach przewinęły się nazwiska 18-letniej córki milionera Mayi Henry i 20-letniej modelki Cairo Dwek.

Najwyraźniej były to przelotne znajomości, bo teraz Payne ma spotykać się z supermodelką Naomi Campbell. Razem widziano ich na koncercie Davido w Londynie, gdzie mieli nie szczędzić sobie czułości.

Fani zwrócili też uwagę na ich wymianę zdań na Instagramie, gdzie od grudnia 2018 r. wzajemnie lajkują swoje posty.

48-letnia piękność wcześniej związana była z m.in. księciem Albertem z Monako, producentem i kompozytorem Quincy Jonesem, pięściarzem Mikiem Tysonem i wokalistą Usherem.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy