Reklama

Reklama

Liam Payne i Cheryl Fernandez-Versini są parą. Histeryczna reakcja fanek

Były członek One Direction oraz wokalistka potwierdzili, że się spotykają. Fanki Payne'a nie przyjęły tej wiadomości entuzjastycznie i zaczęły wygrażać Versini.

Cheryl i Liam Payne nie ukrywają swojego związku

Informacje o związku dwójki artystów pojawiły się pod koniec lutego. Plotki na Instagramie potwierdził natomiast sam Liam Payne, czym złamał serce sporej grupie nastoletnich fanek.

Według nieoficjalnych informacji Payne i Cheryl spotykają się już od grudnia 2015 roku. Wokaliście nie przeszkadza fakt, że jego nowa dziewczyna nie dostała jeszcze rozwodu z Jeanem Bernardem Fernandezem-Versinim (artystka nadal posługuje się również jego nazwiskiem) oraz różnica wieku (wokalistka jest starsza od swojego chłopaka o dziesięć lat).

Reklama

Fanki Payne'a nie przyjęły wiadomości o związku ich idola ze spokojem. Co prawda, część z nich pogratulowała mu nowej dziewczyny, jednak spora grupa uznała, że Cheryl nie jest dobrą partią dla byłego członka 1D i powinien ją natychmiast zostawić. Pojawiły się również groźby w stosunku do samej artystki.

Przypomnijmy, że Liam Payne to członek zawieszonego boysbandu One Direction. Przed ogłoszoną przerwą grupa wydała płytę "Made In The A.M.", która ukazała się w listopadzie 2015 roku. Ostatnią dotychczasową pozycją w dyskografii Cheryl Fernandez-Versini (znanej z nieistniejącego już zespołu Girls Aloud) jest album "Only Human" z 2014 roku. Była ona również jurorką 11. edycji brytyjskiego "X Factora".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Liam Payne | One Direction | Cheryl Cole

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje