Reklama

Reklama

Liam Gallagher przyznał się do zdrady

Były wokalista Oasis, obecny frontman Beady Eye Liam Gallagher (41 l.) rozwodzi się z żoną Nicole Appleton (39 l.). Według dokumentów muzyk przyznał się do zdrady.

Związek Gallaghera i Appleton rozpadł się w połowie 2013 roku. To wówczas media obiegły informacje o tym, że wokalista jest ojcem dziecka amerykańskiej dziennikarki Lizy Ghorbani. Krótkotrwały romans zaowocował urodzeniem przez nią córki w 2012 r. Sprawa wyszła na jaw, gdy Ghorbani złożyła pozew o ustalenia ojcostwa, żądając od Gallaghera trzech milionów dolarów na wychowanie dziecka.

W dokumentach rozwodowych Appleton twierdzi, że Liam Gallagher przyznał się do pozamałżeńskiej zdrady jeszcze zanim sprawa trafiła do mediów. Po takim wyznaniu było dla Nicole jasne, że nie może już dłużej żyć z muzykiem Beady Eye.

Reklama

Sąd w Londynie wydał tymczasowy wyrok o rozwodzie gwiazdorskiej pary. Ostateczny wyrok finalizujący cały proces ma pojawić się w ciągu sześciu tygodni. Liam Gallagher zgodził się opłacić byłej żonie "satysfakcjonujące wydatki".

Nicole Appleton (była wokalistka girlsbandu All Saints) i Liam Gallagher wzięli ślub w walentynki w 2008 roku po ośmiu latach związku. Mają 12-letniego syna Gene'a.

Wokalista w 2003 r. napisał dla przyszłej żony utwór "Songbird", który trafił na płytę "Heathen Chemistry" grupy Oasis.

Liam Gallagher wcześniej był mężem aktorki Patsy Kensit (mają syna Lennona Francisa). Muzyk jest też ojcem córki Molly (matką jest wokalistka Lisa Moorish), którą począł będąc już w związku z Kensit.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL