Reklama

Lena Dunham krytykuje Justina Biebera

Amerykańska aktorka i feministka Lena Dunham nie zgadza się z treścią najnowszej piosenki Justina Biebera "What Do You Mean?".

Lenie Dunham chyba nie spodobała się nowa piosenka Justina Biebera

Justin Bieber zaprezentował premierowo swój nowy utwór podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards w niedzielę (30 sierpnia).

Reklama

Znana z serialu "Dziewczyny" Lena Dunham postanowiła skomentować słowa piosenki Biebera na swoim Twitterze:

"Pozbądźmy się popowych piosenek, w których dziewczyna kiwa głową na tak, kiedy ma na myśli nie i vice versa, ok?" - napisała aktorka.

Słowa Leny Dunham odnoszą się do fragmentu utworu Biebera, w którym wokalista śpiewa: "Co masz na myśli? Kiedy kiwasz głową na tak, ale chcesz powiedzieć nie. Co masz na myśli?".

Fani kanadyjskiego wokalisty są zdania, że piosenka skupia się niezrozumieniu w związku. Sam zainteresowany, zapytany przez prezentera radiowego Ryana Seacresta o znaczenie piosenki, odpowiedział:

"Dziewczyny się często narzucają. Mówią coś, a mają na myśli coś innego. Więc co macie na myśli? Naprawdę nie wiem, dlatego pytam".

W odpowiedzi na liczne komentarze i informacje pojawiające się w mediach, Lena Dunham umieściła na Instagramie zdjęcie swoje oraz Justina Biebera z podpisem: "Jak ktoś mógł pomyśleć, że mam problem z Bieberem?".

Zobacz teledysk "What Do You Mean?":

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "What Do You Mean?" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lena Dunham | Justin Bieber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje