Lekarze kategorycznie zabronili jej występować! Gwiazda Heart ujawniła smutną diagnozę

Daniel Kiełbasa

Oprac.: Daniel Kiełbasa

Anna Wilson, wokalistka cieszącego się największą sławą w latach 70. i 80. zespołu Heart, ogłosiła, że z powodu problemów zdrowotnych zmuszona jest odwołać wszystkie koncerty jej grupy. Gwiazda poinformowała, że zdiagnozowano u niej poważne problemy zdrowotne i wkrótce przejdzie leczenie.

Ann Wilson ogłosiła, że przejdzie chemioterapię
Ann Wilson ogłosiła, że przejdzie chemioterapięGary GershoffGetty Images

Ann Wilson ogłosiła, że grupa Heart została zmuszona odwołać wszystkie koncerty zaplanowane na 2024 rok. Powodem są problemy zdrowotne wokalistki formacji.

Gwiazda lat 70. i 80. przekazała, że przeszła operację usunięcia problemu zdrowotnego. Wilson dodała, że czuje się dobrze po zabiegu, jednak lekarze zalecili jej prewencyjne leczenie, na które piosenkarka przystała.

"Moi lekarze poinstruowali mnie, że muszę odpoczywać do końca roku, aż całkowicie dojdę do siebie" - zakomunikowała.

"Naprawdę chciałabym, żebyśmy mogli zagrać te koncerty. Wiedzcie, że planuję wrócić na scenę w 2025 roku. Mój zespół dopracowuje szczegóły i damy wam znać o naszych planach tak szybko, jak to możliwe" - poinformowała artystka. Wokalistka nie ujawniła szczegółów choroby. Swoje oświadczenie zakończyła słowami: "To ostatnia publiczna wypowiedź na ten temat".

Koncerty w ramach trasy "Royal Flush" mają zostać ponownie zaplanowane na przyszły rok. W tournée grupy Heart towarzyszyć mieli muzycy Def Leppard i Journey.

Kim jest Ann Wilson? Jej zespół podbijał listy przebojów w latach 70. i 80.

Zespół Heart został założony w 1967 r. w Kanadzie. Na przestrzeni lat jego stałą członkinią, poza Ann Wilson, jest jej siostra, Nancy Wilson, grająca na gitarze. Grupa największe sukcesy odnosiła w latach 70. i 80.

W trakcie całej swojej kariery nagrały 15 płyt, sprzedając 35 milionów egzemplarzy na całym świecie. Grupa ma na koncie wiele przebojów. Największe z nich to: "Barracuda", "Alone", "Never", "These Dreams"  i "All I Wanna Do Is Make Love To You".

Ann Wilson i Nancy Wilson z grupy Heart
Ann Wilson i Nancy Wilson z grupy HeartJamie McCarthyGetty Images
INTERIA.PL/PAP
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}