Reklama

Reklama

Lana Del Rey "Honeymoon": Płyta w kapsułce

We wrześniu ma się pojawić nowa płyta Lany Del Rey. Wokalistka zaprezentowała tytułowy singel z albumu "Honeymoon", który w ciągu doby zanotował ponad 2 mln odtworzeń.

Lana Del Rey szykuje nową płytę

Na potrzeby promocji nowego wydawnictwa na Instagramie powstał nowy profil @honeymoon. W ostatnim wpisie Lana Del Rey podzieliła się swoimi odczuciami dotyczącej nowej płyty oraz zdradziła, że na płycie znajdzie się 14 utworów.

"Pierwszy i tytułowy utwór z mojej płyty - 'Honeymoon'. W pewien sposób czuję, że w tym miejscu zaczyna się i kończy ta płyta... Znajdzie się na niej wiele innych piosenek - niektóre inspirowane nocnymi klimatami Milesa Davisa. Kocham tę piosenkę, bo zawiera ona jak w kapsułce wszystkie rzeczy, które w naturalnym sposób do mnie przychodzą" - napisała amerykańska wokalistka.

Reklama

"To prawdopodobnie najbardziej zatrzymująca serce ballada w jej dorobku" - zachwyca się serwis NME.

Wcześniej informowano, że na płycie "Honeymoon" obok autorskich piosenek ma się znaleźć cover "Don't Let Me Be Misunderstood" Niny Simone.

Wśród producentów materiału są współpracujący wcześniej z Laną Rick Nowels, Daniel Daniel Heath i Emile Haynie.

Lana zdradziła, że "Honeymoon" będzie mocno różnił się od poprzedniej płyty "Ultraviolence" (2014), za to będzie podobny do dwóch pierwszych albumów - "Born to Die" i "Paradise".

Posłuchaj piosenki "Honeymoon":

Sprawdź tekst "Honeymoon" w serwisie Tekściory.pl


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy