Reklama

Krzysztof Krawczyk w Alei Gwiazd

W sobotę, 11 czerwca, Krzysztof Krawczyk został uhonorowany gwiazdą w opolskiej Alei Gwiazd Polskiej Piosenki i otrzymał platynową płytę z album "To co w życiu ważne". A kilka godzin później popularny artysta odebrał "Superjedynkę" dla najlepszego wokalisty. Po występie w opolskim Amfiteatrze INTERIA.PL namówiła Krzysztofa Krawczyka na krótką rozmowę.

- Opole to jest zawsze miejsce wtajemniczenia. Być albo nie być. Może nie dla mnie, bo już przecież mam za sobą kilka występów tutaj. To wcale nie znaczy, że nie odczuwam tremy. Ale jest to trema budująca - powiedział wokalista.

Reklama

Na scenie Krzysztof Krawczyk zaprezentował się w duecie z Piaskiem.

- Andrzej to bardzo wyluzowany, a zarazem bardzo odpowiedzialny człowiek. Młodzi nauczyli się trochę od nas, a my od młodych. Tak ma być.

Poza prestiżową "Superjedynką", Krzysztof Krawczyk został uhonorowany gwiazdą w opolskiej Alei Gwiazd Polskiej Piosenki oraz otrzymał platynową płytę za album "To co w życiu ważne".

- W tym roku festiwal opolski był dla mnie bogaty. Tego się nie spodziewałem. To znaczy wiedziałem, że otrzymam platynę, ale nie spodziewałem się aż tak uroczystego wręczenia.

- Tutaj chciałbym podziękować publiczności i moim fanom. To wszystko dzieje się właśnie dzięki nim.

Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć galerię zdjęć z opolskiej Alei Sław. Szczegóły znajdziecie tutaj!

W naszym portalu obejrzycie także zdjęcia z sobotniego koncertu "Superjedynek". Szczegóły znajdziecie tutaj!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | piosenki | Krawczyk | Krzysztof Krawczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje