Reklama

Reklama

Krystian Ochman prezentuje anglojęzyczną wersję "Światłocieni". Podbije listy przebojów?

Po sukcesie "Światłocieni" Krystian Ochman prezentuje angielską wersję tego utworu: "Lights In The Dark".

Krystian Ochman zaprezentował nowy materiał

Krystian Ochman jest zwycięzcą 11. edycji "The Voice of Poland". Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. 

Podopieczny Michała Szpaka był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singel "Światłocienie" był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów programu. 

Teraz pojawiła się angielska wersja utworu. Artysta urodził się i wychował w USA, więc takie wydawnictwo było naturalną koleją rzeczy. Angielski tekst utworu napisał sam Krystian.

Reklama

Wokalista urodził się w Melrose w Stanach Zjednoczonych, a wychował w mieście Potomac w stanie Maryland (niedaleko Waszyngtonu). Jego rodzice wyjechali do USA studiować i pracować jeszcze za czasów PRL-u.

Warto wspomnieć, że dziadkiem Krystiana Ochmana jest słynny polski tenor - Wiesław Ochman. To właśnie wybitny artysta, wielokrotnie nagradzany w kraju i za granicą, był inspiracją dla młodego Krystiana. Do śpiewania zachęcał go z resztą sam sławny dziadek.

Co ciekawe, sam Krystian chętnie zapatruje się na możliwość stworzenia duetu z dziadkiem. "Wszystko przed nami. Jeśli chodzi o sztukę, lepiej jest mieć coś przed sobą niż za sobą" - mówił w "DDTVN".

Za jego sprawą początkujący wokalista zdecydował się na studia na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Wcześniej zwycięzca "The Voice of Poland" uczęszczał do Thomas S. Wootton High School w miejscowości Rockville.

Na powrót młodego wokalisty do Polski początkowo niechętnie patrzyła jego mama, ale ostatecznie zgodziła się, aby wziął udział w talent show TVP. "Gdybym powiedziała 'nie', to by był wściekły na mnie. Powiedziałam, żeby spróbował" - stwierdziła Dorota Ochman, matka Krystiana. "Uważam, że to był wspaniały pomysł, żeby wyjechał do Polski i studiował" - dodał Maciej Ochman, jego ojciec.

***Zobacz także***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje