Reklama

Koniec małżeństwa Wiśniewskich. To już oficjalne!

"Ostatnimi drzwiami, które zamykam jest moje małżeństwo" - Ania Wiśniewska na swoim blogu poinformowała o zakończeniu małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Wcześniej lider Ich Troje usunął ją z grupy.

Na początku lipca pojawiła się informacja o zmianie wokalistki w grupie Ich Troje. Powodem odejścia Ani Wiśniewskiej miała być jej kariera solowa pod szyldem Aniqua. Jednak "Fakt" podał, że w małżeństwie Wiśniewskich źle się dzieje, a Ania spakowała się i opuściła ich dom.

Reklama

Teraz wiadomo już, że związek Michała i Ani zakończył się. Wpis wokalistki nie zostawia wątpliwości - podpisany jest Ania Świątczak (tak brzmi jej panieńskie nazwisko).

"Siedem lat .. kawał czasu. Wiele chwil pięknych, trudnych, uskrzydlających i tych z pikowaniem w błocie. Przychodząc do zespołu Ich Troje rozpoczęłam przygodę... jak się okazało przygodę życia. Znalazłam miłość, przyjaźń, akceptację... (...) Niestety życie zwykle przeprowadzając nas przez te trudniejsze chwile nie zostawia alternatyw" - czytamy na blogu Ani.

"Tak, to ja jestem winna, to ja zawiodłam... siebie. Biorę pełną odpowiedzialność za porażkę, ale i pełną odpowiedzialność za sukcesy naszego związku. Nie byłoby ostatnich pięciu lat gdyby nie moja decyzja, że pomimo wszystko uda nam się, zbudujemy rodzinę. (...) Uprzedzając komentarze 'tych co to się znają'... to nie Michał, to ja dziś decyduję o odejściu. Zraniłam Jego i Nasz dom. To ja nawaliłam i biorę na klatę konsekwencje. Być może podejmuję najgorszą decyzję w moim życiu, za którą prawdopodobnie przyjdzie mi słono zapłacić. Być może..." - kończy Ania.

Z bloga dowiadujemy się również o zakończeniu projektu Aniqua. "Odeszła nagle ... nie cierpiała. Została po Niej miła pamiątka w postaci kilku piosenek".

Przypomnijmy, że Ania i Michał wzięli ślub w lipcu 2006 roku. Wokalistka urodziła im dwójkę dzieci - Etiennette Annę (4 l.) i Vivienne Viennę (2,5 l.). Wiśniewski wcześniej był żonaty z poprzednią wokalistką Ich Troje Magdą Femme oraz tancerką tego zespołu Martą "Mandaryną" Mandrynkiewicz.

Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | małzeństwo | małżeństwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje