Reklama

Koncertowy album Hey

Zeszłoroczna trasa koncertowa grupy Hey, która odbyła się w związku z 10-leciem jej istnienia, okazała się tak wielkim sukcesem, że formacja postanowiła wyruszyć w tournee po raz drugi. Na tym jednak atrakcje dla fanów zespołu się nie kończą.

Na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku odbyła się Trasa Koncertowa "10 lat po...", która podsumowała 10-letnią działalność zespołu Hey. Po raz pierwszy na repertuar wykonywany podczas koncertów wpływ mieli fani zespołu. Biorąc udział w specjalnej sondzie, która znajdowała się na internetowej stronie zespołu, można było wybrać utwory które znalazły się w programie poszczególnych występów.

Reklama

Muzycy obiecali, że 15-20 piosenek, które zdobędą w ankiecie najwięcej głosów, zostanie zagranych na każdym koncercie i słowa dotrzymali. Całość została dopełniona propozycjami zespołu, dzięki czemu każdy z koncertów trwał ponad dwie godziny.

Część występów została zarejestrowana, a wybrane fragmenty trasy znajdą się na dwupłytowym albumie, który najprawdopodobniej trafi do sklepów już 24 lutego.

Tymczasem, w związku z dużym powodzeniem zeszłorocznej trasy, Hey postanowił odbyć drugą część jubileuszowego tournee. Trwają także prace nad nowym albumem studyjnym. Jest szansa, że jego premiera nastąpi jeszcze w tym roku.

Plan drugiej części trasy koncertowej "10 lat po...":
18.02 - Opole "Kocioł"
19.02 - Katowice "Straszny Dwór"
22.02 - Rybnik "DK"
23.02 - Częstochowa "Filutek"
27.02 - Olsztyn "Come In"
01.03 - Bydgoszcz "Łuczniczka"
02.03 - Gdańsk " Parlament"
08.03 - Zabrze "Wiatrak"
12.03 - Kielce "Stołówka"
13.03 - Rzeszów "Akademia"
14.03 - Krosno "Armagedon"
15.03 - Mielec "Studio"
16.03 - Nowy Sącz "Scream"

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hey | tournee | trasy | trasa koncertowa | trasa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje