Reklama

Reklama

Katy Perry tańczy do przeboju "Famous"

Wokalistka świętowała swoje 32. urodziny na koncercie Kanye Westa. Nie omieszkała również opublikować momentu, gdy tańczy do utworu "Famous". Według internautów to próba sprowokowania Taylor Swift.

Katy Perry zaczepia Taylor Swift?

Katy Perry 25 października obchodziła 32. urodziny. W ramach świętowania wybrała się na koncert Kanye Westa w Los Angeles. Na nagraniach opublikowanych na Snapchacie Perry pokazała swoim fanom, jak tańczy do utworu "Famous".

Filmik szybko obiegł sieć, a wielu internautów uznało, że Perry w ten sposób próbuje zaczepić Taylor Swift, z którą skonfliktowana jest od jakiegoś czasu.

Przypomnijmy, że utwór "Famous" pochodzi z płyty Kanye Westa zatytułowanej "The Life of Pablo". Piosenka od początku wzbudzała spore zainteresowanie. W tekście znajduje się fragment odnoszący się do Taylor Swift: "Mógłbym uprawiać seks z Taylor. Sprawiłem, że ta zdzira stała się sławna". Raper miał na myśli galę MTV VMA z 2009 roku, w trakcie której podczas odbierania przez Amerykankę nagrody wyszedł na scenę i powiedział, że to nie ona, a Beyonce zasłużyła na statuetkę za najlepszy teledysk.

Reklama

Kanye West dzień po premierze "The Life of Pablo" postanowił wytłumaczyć się na Twitterze, pisząc, że "nigdy nie zdissował Taylor Swift". Raper zapewniał również, że sama zainteresowana miała uznać fragment za zabawny, dać przyzwolenie, a nawet sama wyjść z pomysłem.

Innego zdania byli przedstawiciele Taylor Swift, którzy oświadczyli, że artystka nie życzy sobie takich określeń w stosunku do jej osoby. West natomiast cały czas utrzymywał, że Taylor zgodziła się na taką wersję utworu, a dopiero później zmieniła zdanie na ten temat. Sprawy nie zakończyły nawet nagrania opublikowane przez Kim Kardashian, na których słychać, jak Swift zgadza się na fragment utworu. W oficjalnym oświadczeniu wokalistka stwierdziła, że dała pozwolenia na nazwanie jej "zdzirą", a o to West jej nie pytał.

Kawałek "Famous" stał się przedmiotem gorących dyskusji także za sprawą teledysku. Widać w nim woskowe figury 12 nagich celebrytów, gwiazd muzyki oraz polityków. Wśród nich są: Kanye West, Kim Kardashian, wspomniana Taylor Swift, Amber Rose, Ray J (były chłopak Kim Kardashian, z którym nagrała sekstaśmę), Chris Brown, Rihanna, Donald Trump, Anna Wintour, Caitylnn Jenner, Bill Cosby oraz George W. Bush. Taylor Swift po jego publikacji miała być wściekła i przerażona tym, co zrobił raper.

Sprawdź tekst utworu "Famous" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy