Reklama

Reklama

Kasia Moś & Jarecki: Zobacz teledysk "Dobre moce". Propozycja do konkursu Premiery na Festiwal w Opolu

Do sieci trafił teledysk "Dobre moce", w którym siły połączyli Kasia Moś i Jarecki. Ich wspólny utwór znalazł się w konkursie Premiery podczas zbliżającego się 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Do sieci trafił teledysk "Dobre moce", w którym siły połączyli Kasia Moś i Jarecki. Ich wspólny utwór znalazł się w konkursie Premiery podczas zbliżającego się 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
Kasia Moś wystąpi na Festiwalu w Opolu /AKPA

Kasia Moś, reprezentantka Polski na Eurowizję 2017, od dłuższego czasu przygotowuje nowy album z premierowym materiałem.

W maju tego roku wypuściła płytę "Moniuszko 200" będącą zapisem koncertu z NOSPR w Katowicach z grudnia 2019 r. Wykonawcy zaprezentowali wówczas współczesne interpretacje utworów Stanisława Moniuszki.

Piosenkę "Dobre moce" (sprawdź!) napisali Mateusz Krautwurst, Marcin Śmiałek (muzyka, tekst) i Jarecki (muzyka). Ten drugi wykonuje utwór w duecie z Kasią Moś.

Reklama

"Nie wierzę, że można do tego utworu nie tańczyć!" - mówi Mateusz Krautwurst, który jest również producentem nagrania.

"Od mojego eks-sąsiada, znakomitego prawnika - Marcina Śmiałka, który wpadł na drinka i zostawił fragment melodii, po Kasię Moś, która pozytywną energią natchnęła mnie do dalszej pracy twórczej, i po Jareckiego, który najpierw na odległość zanucił po swojemu to, co trzeba, żeby wszystko nabrało rumieńców" - dodaje.

Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu: Konkurs Premiery - kto wystąpi?

W konkursie Premiery (4 września) wystąpią także Bartek Królik ("Zakochana"), Ochman ("Prometeusz"), Martin Lange ("Kłamiesz"), Natalia Zastępa ("Wiesz jak jest"), Paulla ("Ostatnia noc"), Roksana Węgiel ("Korona"), Putonrock ("Mamy lato"), Three Of Us ("Szklany sufit") i A.S.A. ("Lubię...).

Kim jest Kasia Moś?

W 2012 r. dotarła do finału trzeciej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" w Polsacie.

Trzy lata później wokalistka wypuściła swój debiutancki album "Inspination". Promowały go cztery single: "Zatracam się" (sprawdź!), "Break", "Pryzmat" oraz "Addiction" (sprawdź!).

Szersza publiczność poznała Kasię za sprawą Konkursu Piosenki Eurowizji 2017. Z utworem "Flashlight" (posłuchaj!) została wybrana reprezentantką Polski - w Kijowie udało jej się awansować do finału, w którym ostatecznie zajęła 22. miejsce (na 26 uczestników).

Jesienią 2017 r. wzięła udział w ósmej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie. Jako Alicia Keys wygrała jeden z odcinków, a w końcowej klasyfikacji zajęła piątą pozycję.

Od pewnego czasu wokalistka pracuje nad nowymi nagraniami. W 2020 r. gościnnie wsparła Arkadio w jego utworze "Schować pod skorupę". Wypuściła też swój singel "Wait" z udziałem przyjaciółki - Magdy Adamiak. Kolejną autorską propozycją była piosenka "Ślad", a w tym roku pojawiły się piosenki "Częściej" (z Happy Price) i "Mimi".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL