Reklama

Justin, zrób to dla Ameryki!

Justin Timberlake został zaproszony na listopadowy bal amerykańskich marines przez panią kapral Kelsey De Santis, która stacjonuje obecnie w obozie w Virginii.

To pokłosie akcji przebywającego w Afganistanie sierżanta Scotta Moore'a, który umieścił w serwisie YouTube wideo. Na filmiku żołnierz zwraca się do pięknej aktorki Mili Kunis i zaprasza ją na swój bal:

Reklama


Wideo stało się internetowym hitem i ma już trzy miliony odtworzeń! Mila Kunis o całej sprawie dowiedziała się podczas programu telewizyjnego, gdzie opowiadała o filmie "Friends With Benefits", w którym występuje razem z Justinem Timberlake'iem.

To właśnie Justin zaczął namawiać koleżankę, by przyjęła propozycję sierżanta Moore'a. "Zrób to dla swojego kraju!" - dowcipkował Timberlake. Aktora ochoczo się zgodziła!


Pozytywne nastawienie Justina i Mili postanowiła wykorzystać kapral Kelsey De Santis, która złożyła wokaliście i aktorowi propozycję nie do odrzucenia (zwracamy uwagę na osiłków na drugim planie):


Tymczasem Mila Kunis już pracuje nad swoim grafikiem, by mogła towarzyszyć sierżantowi Moore'owi (dodajmy, że mowa jest o innym balu niż w przypadku kapral De Santis). Aktorka obiecała, że jak tylko żołnierz wróci z Afganistanu, spotka się z nim osobiście.

Czytaj także:

Randka w ciemno z żołnierzem

Justin Timberlake: Talent kontra przyjemność

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: timberlake | Justin Timberlake | bal | armia amerykańska | justin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje