Reklama

Justin Bieber wścieka się na kumpla. Dlaczego?

Znajomy 19-letniego gwiazdora wciąż przyjaźni się z byłą dziewczyną piosenkarza Seleną Gomez. To irytuje Justina Biebera.

Przypomnijmy, że Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się pod koniec zeszłego roku. Młode gwiazdy spotykały się ze sobą przez dwa lata.

Reklama

Choć piosenkarz zerwał wszelkie kontakty z byłą partnerką, to jednak znajomi Justina Biebera wciąż przyjaźnią się z Seleną Gomez. I robią to za plecami Justina Biebera.

Jak donosi serwis Radar Online, zaprzyjaźniony z gwiazdorem pop młody raper King Kevi odwiedził w zeszły czwartek (4 kwietnia) Selenę Gomez w jej apartamencie w Los Angeles.

"Ich znajomość jest czysto platoniczna" - zaznacza jednocześnie informator serwisu.

"Kevi i Selena są przyjaciółmi. Tego wieczoru w jej mieszkaniu miała miejsca mała impreza. Przyszło kilkanaście osób" - zdradza rozmówca Radar Online.

Po tym, jak informacja o wizycie King Keviego u Seleny Gomez wyszła na jaw, Justin Bieber miał wpaść we wściekłość.

"Justin był wkurzony. Nie podejrzewa kumpla, by chciał poderwać jego byłą dziewczynę, ale jednocześnie nie życzy sobie, by się z nią spotykał" - czytamy.

"Kevi zapewnił go, że nic się nie wydarzyło i uspokoił Justina. Ale ten jest bardzo podejrzliwy. Wydaje mu się, że między jego kolegą i byłą dziewczyną mogło coś zajść" - powiedział informator serwisu.

Zobacz teledyski Justina Biebera na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez | Gomez | Bieber | Justin Bieber | Justin Bieber | justin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje