Reklama

John Bush: "Teraz Anthrax jest najważniejszy"

John Bush, wokalista grup Anthrax i Armored Saint, z trudem dzieli czas pomiędzy oba zespoły. Dlatego po zakończeniu promocji płyty "Nod To The Old School", zawierającej kolekcję rzadkich i niepublikowanych nagrań Armored Saint, zespół ten zawiesi działalność, by Bush mógł zająć się przygotowaniem nowego materiału Anthrax.

"W tej chwili najważniejsza jest dla mnie nowa płyta Anthrax. Ostatni album wydaliśmy w 1998 roku i po prostu musimy nagrać coś nowego. Właśnie dlatego, że przez następny rok z okładem będę skoncentrowany wyłącznie na sprawach związanych z Anthrax, postanowiliśmy wypuścić 'Nod To The Old School' - żeby ludzie nie zapomnieli o Armored Saint" - powiedział John Bush w wywiadzie dla INTERIA.PL.

Reklama

Niestety, wokalista, który ostatnie miesiące poświęcił na przygotowanie i promocję nowego wydawnictwa Armored Saint, nie bardzo orientuje się, na jakim etapie są prace nad nowym albumem Anthrax.

"Scott, Charlie i Frank napisali już kilka numerów. O ile mi wiadomo, Scott siedzi właśnie w studiu w Los Angeles i nagrywa partie gitary na wersje demo tych utworów. Niestety, nie słyszałem jeszcze żadnego z nich. Jestem jednak pewien, że to będzie dobra płyta. Wszystko, co do tej pory nagrałem z Anthrax, bardzo mi się podoba, chociaż każda płyta różni się trochę od swojej poprzedniczki. Mam nadzieję, że na tej również pojawią się nowe elementy, ale że będzie mocna i ostra jak zwykle" - stwierdził.

Aby przeczytać wywiad z Johnem Bushem kliknij tutaj.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Armored Saint | Anthrax | wokalista | john | Bush

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje