Reklama

Jennifer Lopez już po rozwodzie

Gwiazda estrady i kina, Jennifer Lopez nie jest już żoną piosenkarza Marca Anthony. Po trzech latach od rozstania zakończyła się ich sprawa rozwodowa. Jennifer Lopez i Marc Anthony podzielili się opieką nad dziećmi, bliźniętami Maxem i Emmą.

Jennifer Lopez stanęła na ślubnym kobiercu z Markiem Anthony w 2004 roku. Cztery lata później piosenkarka urodziła bliźnięta: córeczkę Emmę Maribel i synka Maximiliana Davida.

Reklama

Od 2011 roku para żyła w separacji. Po rozwodzie Marc Anthony chciał zachować prawo do częściowej opieki nad dziećmi. Rodzice bliźniąt zawarli porozumienie, na mocy którego przez siedem dni w miesiącu opiekę nad dziećmi sprawować będzie ich ojciec.

Jennifer Lopez i Marc Anthony zobowiązali się też, że będą chronić Emmę i Maxa przed napastliwymi mediami.

Marc Anthony wychowuje jeszcze dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa, 12-letniego Cristiana i 10-letniego Ryana.

Jennifer Lopez ma na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa. Gwiazda była w latach 1997-1998 żoną restauratora Ojani Noa, a w latach 2001-2003 tancerza Chrisa Judda. Ponadto była związana z takimi gwiazdorami, jak aktor Ben Affleck i raper Puff Daddy.

Wokalistka niedawno rozstała się z tancerzem, 26-letnim Casperem Smartem.

Tydzień temu Jennifer Lopez wystąpiła na ceremonii otwarcia mundialu w Brazylii. Razem z Pitbullem i Claudią Leitte wykonała na stadionie w Sao Paolo utwór "We Are One (Ole Ola)".

Zobacz teledyski Jennifer Lopez na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marc Anthony | Jennifer Lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje