Reklama

Reklama

Janet Jackson po operacji szykuje się do przerwanej trasy koncertowej

W środę (10 lutego) Janet Jackson po raz pierwszy od operacji pokazała się publicznie. Wokalistka poinformowała na Twitterze, że wróciła do przerwanych z powodu problemów zdrowotnych przygotowań do trasy koncertowej.

Janet Jackson powróci na trasę wiosną

W Wigilię 2015 roku na Twitterze i Instagramie Janet Jackson ogłosiła, iż lekarze oznajmili jej, że musi się poddać operacji. 49-letnia wokalistka nie zdradziła, jakiego rodzaju ma problemy ze zdrowiem.

W związku z problemami zdrowotnym Jackson zdecydowała się także  przełożyć swoje koncerty w ramach trasy Unbreakable World Tour promującej jej pierwszą od siedmiu lat płytę "Unbreakable".

Po decyzji Janet o odwołaniu koncertów zaniepokojeni fani snuli spekulacje na temat choroby nowotworowej, ale wokalistka zdementowała te plotki w specjalnym filmiku, który opublikowała na Twitterze

Reklama

"Uwierzycie w to, kiedy usłyszycie to z moich ust. Te pogłoski nie są prawdziwe. Nie mam raka. Wracam do zdrowia. Lekarze pozwolili na koncerty zaplanowane w Europie i jak obiecywałam, przełożone występy odbędą się. Dziękuję za wasze modlitwy i miłość" - napisała Jackson.

Stan zdrowia Janet Jackson uległ poprawie. Wokalistka była widziana w Londynie oraz wróciła do przygotowań przed wiosenną trasą. Na Instagramie gwiazda umieściła zdjęcie z próby.

"Hej ludzie, przygotowuję się do mojej trasy w Europie. Nie mogę się doczekać aż was zobaczę!" - napisała Jackson.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy