Reklama

Reklama

Jakim ojcem jest Piotr Kupicha?

"Jestem trochę innym człowiekiem" - mówi Piotr Kupicha, który po rozstaniu z żoną związał się z modelką Eweliną Sienicką.

Piotr Kupicha podkreśla, że jest zakochany

Przypomnijmy, że Piotr Kupicha w 2005 r. ożenił się z Agatą, z którą ma dwóch synów: 10-letniego Pawła i 6-letniego Adama. Sporym zaskoczeniem był rozwód pary, do którego doszło w połowie 2013 r. Wówczas lider grupy Feel był już związany z modelką Eweliną Sienicką, II Vice Miss Polonia z 2007 roku.

W styczniu 2014 r. na świat przyszła ich córka Jagoda.

W rozmowie z "Dzień dobry TVN" Piotr Kupicha opowiedział o swoich dzieciach i ich zamiłowaniu do muzyki. "Sama księżniczka już jest na takim etapie, że śpiewa, gada, piórka rosną..." - mówi, dodając, że córka "bardzo" lubi jego piosenki.

Reklama

"Moja energia zostaje na scenie, ale w życiu prywatnym skupiam się na moich synkach, na Godzi. Bardzo z tego powodu się cieszę, że nie ma lekarstwa na miłość" - dodaje "wzruszony" Piotr Kupicha.

Przypomnijmy, że na początku 2016 roku ma się ukazać płyta "Feel the Best" będąca podsumowaniem 10-lecia działalności Feel. Wydawnictwo zawierać będzie największe przeboje zespołu oraz nowe piosenki.

Zobacz teledysk "Twoje włosy rozwiał wiatr":

Sprawdź tekst utworu "Twoje włosy rozwiał wiatr" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kupicha | Feel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje