Reklama

Irena Santor odwołuje koncerty z powodu choroby. Jest oświadczenie

Problemy z głosem wywołane infekcją sprawiły, że Irena Santor odwołała najbliższe występy.

Problemy z głosem wywołane infekcją sprawiły, że Irena Santor odwołała najbliższe występy.
Irena Santor przekłada koncerty z powodu choroby /Paweł Polecki /Reporter

"Irena Santor straciła głos!" - alarmuje "Super Express".

Dama polskiej piosenki regularnie występuje na scenie, ale ostatnie cztery koncerty się nie odbyły (w tym w środę 7 marca w Grójcu).

"Drodzy Widzowie, z przykrością informujemy, że zaplanowany na najbliższą sobotę (10 marca) koncert Ireny Santor nie odbędzie się z powodu choroby Artystki" - poinformował Teatr 6. piętro w Warszawie.

"Dostaliśmy informację, że trzeba odwołać koncert, gdyż gwiazda przez infekcję straciła głos i nie jest w stanie wystać na scenie" - tabloid cytuje anonimowo jednego z pracowników teatru.

Reklama

Na stronie Teatru 6. piętro pojawiło się specjalne oświadczenie w tej sprawie podpisane przez dyrekcję oraz Grażynę Miczkę, menedżerkę Ireny Santor, które dementuje te słowa.

"W odpowiedzi na pojawiające się w mediach nieprawdziwe i niepotwierdzone informacje dotyczące stanu zdrowia Pani Ireny Santor, a także odnosząc się do opublikowanej w mediach zmyślonej wypowiedzi, przypisywanej pracownikowi Teatru 6.piętro, pragniemy z zdecydowany sposób zdementować informacje, jakoby problemy zdrowotne Artystki, które uniemożliwiają jej występ na scenie Teatru 6.piętro były związane z tymczasową utratą zdolności wokalnych, czy miałyby mieć jakiekolwiek inne poważne konsekwencje" - czytamy.

Dalej pojawia się informacja o tym, że publikacja tabloidu to przejaw "poszukiwania sensacji przesłaniający podstawowe zasady wiarygodności i etyki dziennikarskiej". Przedstawiciele teatru i Ireny Santor podkreślają, że pracują nad nowym terminem występu.

Część odwołanych koncertów 83-letniej piosenkarki zostało już przełożonych na maj i czerwiec.

W programie Santor wykonuje najbardziej znane przeboje i piosenki z ostatniej płyty "Punkt widzenia" (2014).

Sprawdź tekst utworu "Chodź na kawę Warszawo" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL/Super Express
Dowiedz się więcej na temat: Irena Santor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy