Reklama

Reklama

Internauci zamieniają swoją twarz z twarzą Adele. Hit sieci!

Nowa funkcja na Snapchacie sprawiła, że ponownie w sieci zaroiło się od Adele i jej twarzy. Internauci masowo publikują swoje filmiki z przeróbkami okładki płyty "25".

Adele na okładce płyty "25"

Snapchat, który w ostatnich miesiącach bije rekordy popularności, wprowadził dla swoich użytkowników kilka nowych funkcji. Jedną z nich jest opcja "Face Swap Live", co jest po prostu możliwością zamienienia się na zdjęciu twarzą z kimś innym.  

Część internautów postanowiła jednak nie zamieniać się swoją twarzą ze znajomymi, ale z Adele. Jak to możliwe? Otóż wokalistka na okładce "25" przygotowała idealny materiał do takich podmianek.

Reklama

Sieć zalała więc fala przeróbek, na których możemy oglądać użytkowników, udających, że śpiewają przebój Brytyjki "Hello". Oto kilka z nich:

Przypomnijmy, że płyta "25" Adele, z której pochodzi okładka, ukazała się w listopadzie 2015 roku. Album bił rekordy popularności. Obecnie Brytyjka promuje wydawnictwo na światowej trasie koncertowej. 15 marca zagra pierwszy z sześciu koncertów w Londynie.

Popularność singla "Hello" i całego albumu sprawiła, że w sieci zaroiło się przeróbek teledysku. Sporym zainteresowaniem cieszyło się zdjęcie i filmik, na którym Lionel Ritchie dzwoni do Adele. Wokalistce wypomniano również, że używa starego telefonu z klapką.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy