Inna "Yalla": Piękna Rumunka bije rekordy

Ponad 11 mln odtworzeń w miesiąc od premiery zaliczył teledysk "Yalla" rumuńskiej wokalistki o pseudonimie Inna.

Inna w teledysku "Yalla"

Inna znana jest z przebojów "Déja Vu", "Love" oraz "Hot". Wokalistka dance jesienią wygrała w kategorii najlepszy wykonawca rumuński podczas MTV EMA 2015. Jest też jedyną europejską artystką, której teledyski na Youtube zostały odtworzone ponad miliard razy.

Reklama

Ten wynik pomaga śrubować nakręcony w Marakeszu (Maroko) teledysk "Yalla". Singel promuje czwartą płytę zatytułowaną po prostu "Inna".

"'Yalla' to jedna z najbardziej dynamicznych piosenek na moim najnowszym albumie 'Inna'. Jestem bardzo szczęśliwa, że teledysk nakręciliśmy w Marakeszu. Nie mogłam doczekać się reakcji moich fanów po obejrzeniu klipu" - cieszy się Inna.

Piosenka "Yalla" została napisana przez Sebastiana Barac i Marcela Botezan (Play & Win) przy udziale Inny i Nadir.

Elena Alexandra Apostoleanu, bo tak naprawdę nazywa się Inna, to wokalistka obracająca się wokół muzyki dance i eurodance.

Alexandra pochodzi z miejscowości Neptun leżącej nad brzegiem Morza Czarnego w Rumunii. Za namową rodziny, która bardzo wcześnie odkryła u niej talent muzyczny, przez osiem lat pobierała lekcje śpiewu. Jednak postanowiła nie ograniczać się tylko do muzyki, zagłębiała również wiedzę na temat świata liczb, studiując ekonomię i nauki polityczne w Konstancy.

Zobacz teledysk "Yalla":

Sprawdź tekst utworu "Yalla" w serwisie Tekściory.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Inna | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje