Reklama

Honorata Skarbek jest hipokrytką?

Honoracie Skarbek zarzucono na Facebooku, że jest hipokrytką, która najpierw opowiada się za prawami zwierząt, a następnie godzi się na występ w cyrku, "jednym z najokrutniejszych miejsc pod względem traktowania zwierząt".

Honoracie Skarbek zarzucono na Facebooku, że jest hipokrytką, która najpierw opowiada się za prawami zwierząt, a następnie godzi się na występ w cyrku,  "jednym z najokrutniejszych miejsc pod względem traktowania zwierząt".
Honorata Skarbek została zaatakowana na Facebooku /Kamil Piklikiewicz /East News

Wokalistka musiała zmierzyć się ostatnio z krytyką, po tym jak wystąpiła w cyrku Korona podczas Międzynarodowego Festiwalu Talentów. Na Facebooku, gdzie opublikowała swoje zdjęcie sprzed koncertu, jedna z użytkowniczek zarzuciła jej hipokryzję:

"Ten moment kiedy ‘gwiazdeczka’ opowiada sie publicznie za prawami zwierząt a następnie występuje w cyrku, jednym z najokrutniejszych miejsc pod względem traktowania zwierząt. Jak widac niekiedy hajs jest ważniejszy, co nie Honey?" (pisownia oryginalna) - czytamy na profilu Honoraty Skarbek

Reklama

Wokalistka postanowiła odnieść się do zarzutów, tłumacząc, że zanim zgodziła się na występ, przeprowadziła wiele rozmów z organizatorami wydarzenia.

"Wiem jaka jest sytuacja w cyrku Korona i jak dokładnie wygląda każdy proces związany z zaangażowaniem zwierząt. Poza tym czynnikiem przeważającym w sprawie mojego występu była gala charytatywna oraz szczytny cel, także nie było mowy o żadnym wynagrodzeniu" - napisała Skarbek.

Wokalistka, która promuje obecnie wydany 31 lipca album "Puzzle", zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów marzenie, które chciałaby w przyszłości zrealizować:

"Chciałabym pójść w kierunku, który najlepiej odbieraj moi fani. Chciałabym sama zająć się produkcją swoich piosenek, pójść w klimaty balladowe" - wyznała wokalistka i dodała - "To zupełnie niekomercyjny projekt, ale i tak go zrealizuję".

Album "Puzzle" to 11 piosenek, które powstawały na przestrzeni dwóch lat. W zestawie można znaleźć trzy utwory, którymi Honorata Skarbek podzieliła się już z fanami, czyli "GPS", "Naga" i "Damy radę".

"Moja muzyka, tak jak i ja, to PUZZLE złożone z przeróżnych emocji, momentów, uczuć, ludzi, sytuacji. Nasze życie i każdy z nas to układanka. Stale dążymy do tego, aby nauczyć się złożyć to wszystko w jedną całość" - tak o swojej trzeciej płycie mówi Honorata Skarbek.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Honorata Skarbek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy