Reklama

Reklama

Honorata Skarbek i "Na koniec świata": To jest to

Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Na koniec świata", którym Honorata Skarbek zapowiada swoją czwartą płytę studyjną.

Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Na koniec świata", którym Honorata Skarbek zapowiada swoją czwartą płytę studyjną.
Honorata Skarbek na planie teledysku "Na koniec świata" /Universal Music Polska

Honorata Skarbek to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. W dorobku ma płyty "Honey" (2011), "Milion" (2013) i "Puzzle" (2015).

Wszystkie piosenki i teledyski 24-latki zanotowały łącznie ponad 80 mln wyświetleń.

"Długo szukaliśmy odpowiedniego utworu na mój powrót, po 2-letniej przerwie, a kiedy usłyszeliśmy 'Na koniec świata' wspólnie stwierdziliśmy, że to jest właśnie TO. To połączenie nowoczesnych, tanecznych brzmień z nutką intrygującego zwrotu akcji. Nie chciałam stworzyć oczywistej, prostej piosenki, która już po pierwszych taktach, pokazuje słuchaczowi, czego może się spodziewać. Nieoczywiste, zaciekawiające zwrotki z minimalistycznymi dźwiękami oraz tajemniczy bridge w połączeniu z tanecznym i prostym refrenem, sprawiają, że mogłam dać swoim słuchaczom prawdziwą siebie, czyli połączenie dwóch światów, tworzących jedną całość, którą mam nadzieję, że pokochają i której będą chcieli słuchać do końca świata i o jeden dzień dłużej" - mówi Honorata Skarbek.

Reklama

"Teledysk do piosenki 'Na koniec świata' przedstawia wizję zagubionej dziewczyny, która próbuje bezskutecznie wrócić do dawnych uczuć i emocji, łączących ją z bliską osobą. Jej brak, zaprowadził ją na koniec świata, bo często tak się właśnie czujemy, kiedy tracimy coś, w czym pokładaliśmy swoje nadzieje. W teledysku walczy sama ze sobą, nie może znaleźć sobie miejsca, targają nią wewnętrzne emocje. Tak jak w życiu każdego z nas - upadamy, podnosimy się i biegniemy szybko przed siebie, próbując uciec przed tym, co nas przytłacza, wymijając ulotne i zgubne uczucia, które wprowadzając zamęt w naszą codzienność. Często jednak, na koniec, okazuje się, że przyznając się do swoich słabości, obnażeni z emocji, zostajemy nadzy, ale z iskierką nadziei, że uda nam się pozbierać ten cały pył, po straconych nadziejach i ponownie złożyć nasz świat w jedną całość" - tłumaczy wokalistka.

"Na koniec świata" to pierwszy singel z nowego albumu, który ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Sprawdź tekst "Na koniec świata" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL