Reklama

Honorata Skarbek i "Na koniec świata": To jest to

Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Na koniec świata", którym Honorata Skarbek zapowiada swoją czwartą płytę studyjną.

Honorata Skarbek na planie teledysku "Na koniec świata"

Honorata Skarbek to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. W dorobku ma płyty "Honey" (2011), "Milion" (2013) i "Puzzle" (2015).

Reklama

Wszystkie piosenki i teledyski 24-latki zanotowały łącznie ponad 80 mln wyświetleń.

"Długo szukaliśmy odpowiedniego utworu na mój powrót, po 2-letniej przerwie, a kiedy usłyszeliśmy 'Na koniec świata' wspólnie stwierdziliśmy, że to jest właśnie TO. To połączenie nowoczesnych, tanecznych brzmień z nutką intrygującego zwrotu akcji. Nie chciałam stworzyć oczywistej, prostej piosenki, która już po pierwszych taktach, pokazuje słuchaczowi, czego może się spodziewać. Nieoczywiste, zaciekawiające zwrotki z minimalistycznymi dźwiękami oraz tajemniczy bridge w połączeniu z tanecznym i prostym refrenem, sprawiają, że mogłam dać swoim słuchaczom prawdziwą siebie, czyli połączenie dwóch światów, tworzących jedną całość, którą mam nadzieję, że pokochają i której będą chcieli słuchać do końca świata i o jeden dzień dłużej" - mówi Honorata Skarbek.

"Teledysk do piosenki 'Na koniec świata' przedstawia wizję zagubionej dziewczyny, która próbuje bezskutecznie wrócić do dawnych uczuć i emocji, łączących ją z bliską osobą. Jej brak, zaprowadził ją na koniec świata, bo często tak się właśnie czujemy, kiedy tracimy coś, w czym pokładaliśmy swoje nadzieje. W teledysku walczy sama ze sobą, nie może znaleźć sobie miejsca, targają nią wewnętrzne emocje. Tak jak w życiu każdego z nas - upadamy, podnosimy się i biegniemy szybko przed siebie, próbując uciec przed tym, co nas przytłacza, wymijając ulotne i zgubne uczucia, które wprowadzając zamęt w naszą codzienność. Często jednak, na koniec, okazuje się, że przyznając się do swoich słabości, obnażeni z emocji, zostajemy nadzy, ale z iskierką nadziei, że uda nam się pozbierać ten cały pył, po straconych nadziejach i ponownie złożyć nasz świat w jedną całość" - tłumaczy wokalistka.

"Na koniec świata" to pierwszy singel z nowego albumu, który ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Sprawdź tekst "Na koniec świata" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Honorata Skarbek | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje