Reklama

Reklama

Heidi Klum w końcu to przyznała. Na ile ubezpieczyła swoje nogi?

Heidi Klum w programie Ellen DeGeneres przyznała, że ubezpieczyła swoje nogi na dwa miliony dolarów. Dodała też, że jedna z nóg jest zabezpieczona na większą kwotę.

Heidi Klum opowiedziała o ubezpieczeniu swojego ciała

Heidi Klum należy do grona najbardziej rozpoznawalnych topmodelek lat 90. Niemiecka piękność występowała w pokazach wielu uznanych w branży marek, a jej twarz zdobiła okładki prestiżowych magazynów, takich jak "Vogue", "Marie Claire" czy "Elle".

Z czasem Klum zajęła się także projektowaniem odzieży i biżuterii, by ostatecznie znaleźć swoje miejsce w telewizji jako jurorka "Mam talent".

Heidi Klum w amerykańskim show ocenia uczestników od ósmego sezonu (czerwiec 2013). Od tamtego czasu opuściła jedynie 14. sezon popularnego show.  W 16. edycji programu towarzyszyli jej Howie Mandel, Sofia Vergara i Simon Cowell.

Reklama

Heidi Klum ubezpieczyła swoje nogi na różną kwotę. Dlaczego?

Supermodelka i jurorka niedawno była gościem programu Ellen DeGeneres, w którym przyznała, że ubezpieczyła swoje nogi na wypadek kontuzji. Polisa opiewa na dwa miliony dolarów, jednak jedna z nóg ubezpieczona jest na wyższą kwotę.

"W młodości wpadłam w szkło i mam na prawej nodze sporą bliznę. Obecnie nakładam tyle samoopalacza, że nie widać różnicy, ale o wiele cenniejsza jest ta druga noga" - stwierdziła.

"To dziwne, co robią niektórzy ludzie" - podsumowała nieco żartobliwie Klum.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy