Reklama

Reklama

Gwiazda martwi się o 16-letnią córkę

Madonna nie jest zadowolona z romansu 16-letniej córki Lourdes z aktorem Timothée Chalametem.

Córka gwiazdy pop i młody aktor znany m.in. z serialu "Homeland" poznali się w nowojorskiej szkole Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts. Pomiędzy Lourdes i Timothée zaiskrzyło, bo para spotyka się już od pół roku.

"Są parą od ponad sześciu miesięcy, a ich związek jest coraz poważniejszy" - twierdzi informator magazynu "Heat".

Romans nastoletniej córki nie podoba się jednak jej słynnej matce.

"Madonna nie jest z tego powodu najszczęśliwsza. W stosunku do Lourdes jest bardzo restrykcyjna i szczegółowo przygląda się życiu córki" - czytamy.

Rozmówca magazynu "Heat" poinformował również, że początkowo znajomość Lourdes i Timothéego była czysto platoniczna. Dopiero z czasem przyjaźń przerodziła się w głębsze uczucie.

"Dziś nikt już nie ma wątpliwości, że jest jej chłopakiem" - zaznacza informator pisma.

Rozmówca "Heat" podkreślił również, że Madonna jest bardzo wymagającą matką dla czwórki dzieci. Gwiazda pop na przykład wymaga od dzieci, by sprzątały po sobie i sprawdza, czy sumiennie odrobiły zadania domowe.

Reklama

Z tego właśnie powodu dokładnie pilnuje najstarszej córki.

"Madonna dba o Lourdes i dlatego jest nadopiekuńcza. Na przykład nie ma szans na to, by jej córka została na noc u swojego chłopaka. Czasami doprowadza ich to do szału" - czytamy.

16-letni Lourdes jest córką Madonny i byłego osobistego trenera gwiazdy Carlosa Leona. Ojciec regularnie widuje się ze swoim dzieckiem i pozostaje w poprawnych relacjach z piosenkarką.

Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madonna | córki | gwiazda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje