Reklama

George Michael: Najkrótszy kontrakt na świecie

George Michael podpisał właśnie kontrakt z wytwórnią Universal. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż zobowiązuje on brytyjskiego artystę do nagrania... tylko jednego singla. Jest to sposób na przekonanie się, czy współpraca okaże się dla niego na tyle korzystna, aby mógł podpisać umowę na wydanie płyty.

Po rozstaniu się z wytwórnią Sony i przegranym w 1994 roku procesie sądowym, George Michael pozostawał właściwie bez kontraktu. Teraz, mając w pamięci swoje poprzednie doświadczenia, zdecydował się podpisać kontrakt na wydanie jednego singla. Jeśli wszystko ułoży się tak, jak sobie to wyobraża, umowa zostanie przedłużona na wydanie co najmniej jednego albumu.

Reklama

"Zdecydowałem się na współpracę z Universalem. To tylko jeden singel i zobaczymy, jak wszystko się ułoży. Musiałem się śpieszyć z decyzją, bo piosenka ma trafić do stacji radiowych za siedem tygodni. Nie mogę zdradzić wartości kontraktu, ale suma w całości pokryła moje koszty i jeszcze trochę mi zostało. Nie mogłem wrócić do Sony, bo oni nie byli mi w stanie zaoferować tego, co chciałem" - powiedział George Michael.

Artysta planuje wydanie wydanie swego nowego albumu w maju przyszłego roku. Jeśli współpraca z Universalem ułoży się po jego myśli, termin ten zostanie najprawdopodobniej dotrzymany.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sony | Michael | Georgios Panayiotou | george | George Michael

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje