Reklama

Reklama

Ewelina Lisowska kolejną uczestniczką "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Ewelina Lisowska to kolejna z gwiazd, które postanowiły dołączyć do grona uczestników nowego sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Ewelina Lisowska wystąpi w show Polsatu

Przypomnijmy, że zadaniem uczestników show Polsatu jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w największe ikony światowej i polskiej sceny muzycznej. Laureat każdego odcinka (oraz całego programu) może przeznaczyć nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Trzecią uczestniczką 12. sezonu została Ewelina Lisowska - wokalistka i autorka tekstów.

Lisowska na swoim koncie ma cztery albumy studyjne, z czego dwa z nich - "Aero-Plan" (posłuchaj tytułowej piosenki!) oraz "Nowe horyzonty" (sprawdź!) - pokryły się złotem. Ponadto wokalistka może pochwalić się takimi przebojami jak "W stronę słońca" i "Prosta sprawa" (posłuchaj!).

Reklama

W przeszłości wokalistka brała również udział w tanecznym show "Taniec z gwiazdami", który ostatecznie udało jej się wygrać.

- Wyzwaniem będzie każda gwiazda do naśladowania, bo jestli już jesteś artystą występującym z własnym materiałem, to starasz się to robić po swojemu i każdy ma własną cząstkę, której nie do końca chce się pozbywać. Kiedy musisz nagle stać się inną osoba, to tak jakby nagle ktoś zabrał ci twoją tożsamość artystyczną. Nie wiem, czy mi piosenkarce udałoby się coś takiego wyłączyć. To bardzo trudne zadanie - mówiła wokalistka Interii, gdy jej udział w programie nie był jeszcze potwierdzony.

Przypomnijmy, że wcześniej ogłoszono, iż w  12. serii "TTBZ" zobaczymy Łukasza Zagrobelnego oraz Ewelinę Ruckgaber znaną z serialu "Gliniarze".  W składzie jesiennej edycji programu znajdą się również Adam Strycharczuk (współtwórca kanału "Na Pełnej"), Robert Koszucki (aktor teatralny) i Emilia Komarnicka-Klynstra ("Na dobre i na złe", "Ranczo").

Jury "Twoja twarz brzmi znajomo" od dziewiątej edycji tworzą Kacper Kuszewski (popularny Marek z "M jak miłość"), mezzosopranistka Małgorzata Walewska oraz aktorzy Paweł Królikowski Katarzyna Skrzynecka. Walewska i Królikowski są w programie od pierwszej odsłony, Skrzynecka do jury dołączyła w drugiej (pierwszą wygrała jako uczestniczka). Gospodarzamishow od początku są Maciej DowborPiotr Gąsowski.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje