Reklama

Reklama

Ewa Farna na planie teledysku "Tu": Potrzebuję kopa

Szóstego listopada do sprzedaży trafi akustyczno-jazzowa płyta Ewy Farnej "Inna". O nowej płycie wokalistka na planie teledysku do utworu "Tu".

Szóstego listopada do sprzedaży trafi akustyczno-jazzowa płyta Ewy Farnej "Inna". O nowej płycie wokalistka na planie teledysku do utworu "Tu".
Ewa Farna nie kryje się ze swoim lenistwem /AKPA

Album otrzymał tytuł "Inna" - to nawiązanie do poprzedniego materiału "(W)Inna?" z 2013 roku. Wydawnictwo składać się będzie z dwóch płyt.

Na jednej znajdzie się dziewięć akustycznych, lekko jazzujących wersji największych przebojów Ewy Farnej (m.in.: "Cicho", "Tajna misja", "Nie przegap", "Ewakuacja", "Bez łez"), a na drugiej trzy premierowe piosenki plus duet z Tomkiem Lubertem ("W silnych ramionach"). Jednym z nowych utworów jest wybrany na singel "Tu".

"To jest trochę utwór motywacyjny i to przede wszystkim dla mnie. Ja teraz mam okres, że potrzebuję kopa więc napisaliśmy właśnie coś takiego" - stwierdziła Farna, po czym dodała - "Nie mogłam znaleźć żadnej piosenki, która by mnie pobudzała do działania, wiec sobie taką stworzyłam"

Reklama

Przy okazji wokalistka przyznała, że gorzej jej się pracuje, gdy nie ma nad sobą bata:

"Od urodzenia jestem leniem. Potrzebuję kopa, deadline’ów i impresji, żeby zaczął działać. Ale jak mam totalną wolność to jest trochę niebezpiecznie" - opowiedziała Farna.

Farna o swoich motywacjach:

Utwór "Tu" spotkał się z bardzo różnymi opiniami w sieci. Na temat nowej kompozycji wypowiedziała się sama zainteresowana.

"Czytałam opinię w internecie na temat nowego singla. Części się podoba, części się nie podoba - tak jest zawsze. Pojawiły się również opinie, że to pop i komercja i że to nic trudnego do nagrania. Ten utwór jest dla mnie najtrudniejszym numerem jaki kiedykolwiek śpiewałam. Zmieniam w nim trzy rejestry głosu i dla mnie pod względem rozwijania się i wykonywania go na koncertach jest on bardzo trudny" - podsumowała Farna.

Ewa Farna o odbiorze nowego singla:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL