Reklama

Eminem zbojkotuje Grammy?

Eminem, kontrowersyjny amerykański raper, pomimo otrzymania aż czterech nominacji do tegorocznych nagród Grammy, prawdopodobnie nie pojawi się na ceremonii ich wręczenia, która odbędzie się 21 lutego w Los Angeles.

"Nie liczyłbym na to, że Marshall się tam pojawi" - powiedział Paul Rosenberg, menedżer Eminema. "Nie mam zamiaru nic za niego mówić. Wszystko, co chce nam przekazać, można znaleźć w jego muzyce" - dodał.

Reklama

A w jednej ze swych piosenek raper śpiewa: "Myślicie, że obchodzą mnie jakieś Grammy?/ Połowa waszych krytyków nie dorasta mi do pięt, zostawcie mnie w spokoju/ Ale Slim co będzie jak wygrasz, czy to nie będzie dziwne jeśli odmówisz?/ Będziecie próbować mnie omamić, aby mnie tam ściągnąć i posadzić obok Britney Spears".

Przeciwko przyznaniu Eminemowi nagrody Grammy protestują już od dawna różnego rodzaju zrzeszenia i organizacje skupiające homoseksualistów. Nie podoba im się, że w swych tekstach raper bardzo często obraża ludzi o odmiennej orientacji seksualnej i szydzi z nich.

"Pomysł nagrodzenia Eminema wysyła do wytwórni i innych artystów niebezpieczny sygnał mówiący, iż można sobie dowolnie śpiewać tego typu rzeczy i jeszcze dostanie się za to nagrodę" - powiedział rzecznik Zjednoczenia Gejów i Lesbijek Przeciwko Zniesławieniu (Gay And Lesbian Alliance Against Defamation).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: raper | Grammy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje