Reklama

Eminem: Rozwodowa ugoda

Eminemowi, kontrowersyjnemu raperowi amerykańskiemu, nie udało się uratować swego związku z Kim Mathers. Wokalista porozumiał się ze swą żoną poza salą sądową i pomimo że dojdzie do ich rozwodu, utrzyma on prawo do opieki nad ich pięcioletnią córeczką.

Na mocy ugody Eminem zostawi sobie wart 450 tysięcy dom, a swej małżonce wypłaci 475 tysięcy dolarów na zakup nowej posiadłości. Oboje małżonkowie zgodzili się, że prawo do opieki nad córką należy im się obojgu w równym stopniu, dlatego sprawa, która najbardziej martwiła Eminema, została dla niego rozwiązana pozytywnie. W myśl umowy będzie mógł bez przeszkód opiekować się swą pięcioletnią córką.

Reklama

Kim i Eminem pobrali się w czerwcu 1999 roku, a w ostatnich miesiącach sporo mówiło się o ich rozwodzie. Jednak oficjalny wniosek do sądu został skierowany przez Kim Mathers dopiero 1 marca tego roku. Przez ostatnie dwa miesiące oboje mieli nadzieję, ze ich związek uda się uratować, ale w końcu doszli do wniosku, że rozwód jest najlepszym wyjściem.

Dzięki tej ugodzie Eminem będzie mógł w znacznie lepszym humorze oczekiwać na wyrok w sprawie o nielegalne posiadanie i grożenie bronią, o co został oskarżony w zeszłym roku. Werdykt w tej sprawie zostanie ogłoszony 10 kwietnia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Eminem | NAD | kim | ugoda | Marshall Bruce Mathers III

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje