Reklama

Reklama

Edyta Górniak o "The Voice of Poland": To są bardzo trudne wybory

Edyta Górniak odwiedziła program "Pytanie na śniadanie", w którym opowiedziała m.in. o "The Voice of Poland" i trwającej jubileuszowej trasie koncertowej.

Edyta Górniak na koncercie w Gdańsku

"Love 2 Love" to pierwsza trasa koncertowa Edyty Górniak od 16 lat. W ten sposób wokalistka świętuje 25-lecie obecności na scenie. Za nami już występy w Kielcach, Płocku, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Bydgoszczy i Gdańsku (w tym ostatnim mieście wśród gości pojawili się Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak i Glaca). Trzy ostatnie koncerty odbędą się w Lublinie (15.11), Łodzi (29.11) i Krakowie (9.12).

Na jednym z tych występów gościnnie zaśpiewa Ewelina Łuszczek, która w sobotę (24 października) w bitwie pożegnała się z "The Voice of Poland". "Nawet jak ktoś odpada z programu, to nie oznacza dla niego końca drogi" - zapowiadała w "Pytaniu na śniadanie" jurorka muzycznego show TVP2.

Reklama

"Z bólem serca obserwuję, że nie wszyscy potrafią unieść stres, walki, rywalizacji, konkurencji... To jest bardzo trudne. Taki jest scenariusz programu. Na pewnym etapie to są trudne wybory, nawet bolesne. Z Marysią [Sadowską] nieraz za kulisami sobie ocierałyśmy łzy" - mówi wokalistka.

W najbliższą sobotę (31 października) na etapie nokautu z "The Voice of Poland" odpadnie ponad połowa uczestników.

Edyta Górniak: To jest bardzo trudne (źródło: TVP)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje