Reklama

Reklama

Ed Sheeran zagrał za dwa dolary

Brytyjski wokalista Ed Sheeran zagrał serię prywatnych koncertów w Australii, na które bilet kosztował niecałe 2 dolary.

Brytyjski wokalista Ed Sheeran zagrał serię prywatnych koncertów w Australii, na które bilet kosztował niecałe 2 dolary.
Ed Sheeran zaskoczył chętnych z biletem za dwa dolary /Jason Merritt /Getty Images

Ed Sheeran połączył siły z komediowym duetem Hamish & Andy. W ramach ich współpracy powstał projekt "Ed Sheeran $2 Peep Show Experiment", w którym za koncert widzowie płacili tylko dwa australijskie dolary.

Mimo to wydarzenie nie przyciągnęło wielu zainteresowanych, a Ed Sheeran siedział w pustym klubie i czekał na rozpoczęcie swojego pierwszego występu ponad dwie godziny.

"Czy oni są na nie?" - pytał wokalista, czekając na przybycie ludzi, po czym dodał - "Myślę, że dwa dolary to bardzo w porządku cena".

Reklama

Pierwsi słuchacze zjawili się po dwóch godzinach i 23 minutach. Na początek usłyszeli nową interpretację przeboju Sheerana "Thinking Out Loud".

Z czasem osób przybywało, co ucieszyło brytyjskiego wokalistę. Przyznał on później, iż jest wdzięczny, że nie został całkowicie zlekceważony. "Nie sądziłem, że ktokolwiek wejdzie do środka" - mówił Sheeran.

Nagranie z koncertu Ed Sheeran opublikował na profilach w mediach społecznościowych.

Zobacz koncert Eda Sheerana za dwa dolary:

Przypominamy, że utwór Eda Sheerana "Thinking Out Loud" został nominowany do przyszłorocznej nagrody Grammy w kategoriach nagranie roku, utwór roku i najlepszy występ solo.

Zobacz teledysk "Thinking Out Loud":

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ed Sheeran

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama