Reklama

Doda krytycznie o Eurowizji

Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka zespołu Virgin, w rozmowie z INTERIA.PL powiedziała, że decyzja o powierzeniu wyboru polskiego kandydata na Eurowizję wewnętrznej komisji TVP, negatywnie ją zaskoczyła. Mimo to zespół Virgin postanowił wziąć udział w krajowych eliminacjach.

Przypomnijmy, że w przeprowadzonej przez nasz portal ankiecie na polskiego kandydata do Konkursu Piosenki Eurowizja, zdecydowanie zwyciężyła Doda z zespołem Virgin. Na blisko 55 tysięcy głosów, aż 27 procent z nich oddano właśnie na Dodę.

Reklama

- Bardzo mnie ten wynik ucieszył. Uważam, że to ludzie powinni decydować. Polska powinna być reprezentowana przez jednostkę, którą oni wybiorą. A nie pięć osób z komisji.

Doda negatywnie odniosła się do decyzji o wyborze piosenki-kandydatki przez wewnętrzną komisję TVP.

- Wyboru dokonuje komisja i niestety jest mi bardzo przykro, ale będzie potrzebne coś więcej, niż tylko dobry głos i niezła aparycja. Najwyraźniej ktoś ma inne spojrzenie na tę sprawę, trudno - twierdzi Doda.

- Pewnie po raz kolejny nie dostaniemy się do pierwszej dziesiątki - dodała wokalistka.

Na stronach portalu INTERIA.PL możesz już obejrzeć najnowszy teledysk zespołu Virgin, nakręcony do piosenki "Nie zawiedź mnie". Aby go zobaczyć, kliknij na ikonkę "Zobacz teledysk".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | TVP | dodaj | piosenki | Dorota 'Doda' Rabczewska | virgin | Eurowizja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje