Reklama

Doda kontra Agnieszka Szulim: Jest oficjalne oświadczenie

"Najwyższa pora opowiedzieć prawdziwą wersję wydarzenia, która zmieni optykę patrzenia na całą sytuację" - tak Doda napisała o aferze związanej z domniemanym pobiciem przez nią prezenterki telewizyjnej Agnieszki Szulim.

Plotarskie media podały, że w ostatnią środę (12 lutego) na imprezie w chorzowskim klubie Kultura po gali Niegrzeczni 2014 Doda miała zaatakować fizycznie Agnieszkę Szulim. Do incydentu doszło w damskiej toalecie. Konieczna była interwencja policji. Prezenterka miała podobno wyraźne ślady pobicia na szyi, twarzy i rękach.

Reklama

Źródłem konfliktu między Dodą a Szulim miał być wypadek wokalistki na koncercie w Mszanie we wrześniu 2013 r., z którego dziennikarka zażartowała sobie w programie "Na językach". Doda spadła wówczas ze sceny, gdy nie została złapana przez fanów. Upadek zakończył się urazem kręgosłupa, przez który wokalistka przez miesiąc musiała sobie zrobić przerwę w koncertowaniu (nosiła też specjalny usztywniacz na szyję).

Na oficjalnym profilu Dody na Facebooku pojawił się obszerny wpis, w którym wokalistka opisuje sytuację, rozpoczynając tytułem "Urzekła mnie ta histeria...".

"Drodzy państwo, zróbcie dwa oddechy i myślcie logicznie. Szulim pastwi się nade mną i moją rodziną od roku, na szklanym ekranie. Dlaczego by nie wykorzystać spotkania za zamkniętymi drzwiami i nie opowiedzieć historii, która jest daleka od prawdy? NIE PRZWERÓCIŁAM SZULIM. NIE OKŁADAŁAM JEJ PIĘŚCIAMI. Czy naprawdę niektórzy wierzą w to, że policja nie zauważyłaby ŻADNYCH obrażeń, gdyby doszło do pobicia? Że pozwoliliby pozostać mi na miejscu? Sugeruję mediom i wszystkim, których nie było na miejscu a tak chętnie komentują całą sprawę, rozwagę i powstrzymanie się od zbyt szybkiego rzucania wyrokami i osądami" - napisała Doda (pisownia oryginalna).

Celebrytka na swoim profilu umieściła też oświadczenie, z którego możemy się dowiedzieć, że będą składane pozwy przeciwko tym mediom, które "będą nadal sugerować się jedynie wersją wydarzeń Pani Agnieszki Szulim". Doda ujawniła również, że od miesiąca w sądzie jest sprawa o naruszenie dóbr osobistych założona przez jej rodziców przeciwko Agnieszce Szulim.

Agnieszka Szulim: To była regularna napaść

Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Agnieszka Szulim

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje