Reklama

Blue: Duncan dostał kosza!

Duncan James, jeden z muzyków brytyjskiego boysbandu Blue, oświadczył się swojej byłej dziewczynie o imieniu Claire, która w kwietniu urodzi ich dziecko. Jednak ta odrzuciła jego zaręczyny, uzasadniając, że nie chce, by ktokolwiek z nich czuł się zmuszany do małżeństwa.

Duncan poprosił Claire o rękę, chcąc jak najlepiej wypełniać obowiązki przyszłego taty. Dodatkowo chciał, by matka jego dziecka, przeprowadziła się z nim do Stanów Zjednoczonych. Wokalista zamierza bowiem w Los Angeles rozpocząć karierę aktorską.

Reklama

"To była najbardziej rycerska oferta. Duncan chce zostać aktorem, a jedyne poważne miejsce, gdzie można rozpocząć karierę to właśnie LA. Ale nie chciał opuszczać Claire i nienarodzonej córki" - opowiada gazecie "Daily Star" informator z otoczenia Jamesa.

"Claire odpowiedziała mu, że to wspaniała oferta, ale oboje dobrze wiedzą, że nie będą ze sobą razem z powodu różnych okoliczności. Dlatego Claire stwierdziła, że nie powinni być pochopni" - dodaje informator dziennika.

Przypomnijmy, że Duncan i Claire byli parą przez dwa lata, do 1997 roku. Dziecko, które ma przyjść na świat w kwietniu 2005 roku, to owoc letniej przygody.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Blue | dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje